NEC przedstawia dwa tablety Life Touch L z Androidem 4.0 ICS - Tabletowo.pl
Ważne

NEC przedstawia dwa tablety Life Touch L z Androidem 4.0 ICS

Tabletowo.pl NEC przedstawia dwa tablety Life Touch L z Androidem 4.0 ICS Nowości

Firma NEC Electronics zaprezentowała dwa tablety dedykowane klientom indywidualnym i biznesowym. Urządzenia noszą wspólną nazwę LifeTouch L i cechują się bardzo podobną specyfikacją. Warianty z pamięcią 16GB i 32GB pojawią się na rynku azjatyckim w przyszłym miesiącu.

Specyfikacja obu tabletów obejmuje 10,1-calową matrycę IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor TI OMAP4460 1,5GHz, 16GB/32GB pamięci wewnętrznej, system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich oraz akumulator pozwalający na 13 godzin przeglądania Internetu i 10 godzin odtwarzania wideo. Jak widać na zdjęciu powyżej, tablety nie różnią się od siebie wizualnie – ich obudowy są identyczne i mierzą 7,99 mm grubości przy wadze 540 gramów.

LifeTouch L dla biznesu wyposażono w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, podczas gdy model dla klientów indywidualnych może pochwalić się możliwością nałożenia blokady na niektóre funkcje, gdy z urządzenia będzie korzystać dziecko.

Specyfikacja nowych tabletów NEC jest dobra i niewiele można jej zarzucić, ale nie wróżę im wielkiego sukcesu. Niewątpliwie znajdą grono nabywców (szczególnie w szeregach biznesmenów, choć ci pewnie kupili już iPady…), ale to będzie zależeć od ich cen i dostępności. Niestety, te pozostają owiane tajemnicą.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona