Ainol Novo 7 Aurora za 649 złotych i darmowe etui na Ainol.pl - Tabletowo.pl
Ważne

Ainol Novo 7 Aurora za 649 złotych i darmowe etui na Ainol.pl

Tabletowo.pl Ainol Novo 7 Aurora za 649 złotych i darmowe etui na Ainol.pl Chińskie

Jeżeli jesteście miłośnikami promocji i okazji, nie możecie przegapić specjalnej oferty na stronie polskiego dystrybutora chińskich tabletów Ainol. Proponuje on model Novo 7 Aurora w cenie 649 złotych (o sto złotych taniej!) oraz darmową wysyłkę i etui MOFI przy wybraniu opcji zakupu z przedpłatą na konto.

Zanim przejdę do specyfikacji tabletu, wspomnę słowo o etui MOFI. Jak widzicie na zdjęciu poniżej, to warte 50 złotych akcesorium ozdobione jest wizerunkami beczkowatego robota – maskotki systemu Android. Jeżeli zdecydujecie się na zakup Aurory, dostaniecie etui w kolorze zielonym lub brązowym.

Tabletowo.pl Ainol Novo 7 Aurora za 649 złotych i darmowe etui na Ainol.pl Chińskie

Tablet Ainol Novo 7 Aurora to porządna 7-calowa dachówka wyposażona w 5-punktowy ekran IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, wydajny jednordzeniowy procesor 1,2GHz z układem graficznym Mali-400, 1GB RAM, kamerę internetową 2Mpix do wideorozmów na Skypie, 8GB pamięci wewnętrznej, akumulator 3700 mAh, Wi-Fi, wyjście miniHDMI, port microUSB, akcelerometr, akcelerator sprzętowy oraz superszybki system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Napisaną przez Weronikę Chylę wyczerpującą recenzję tego modelu znajdziecie tutaj.

Ilość tabletów i etui objętych promocją jest ograniczona! Szczegóły w źródle.

via Ainol.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona