Asus Padfone wyceniony w Stanach przez Negri. Tanio nie będzie - Tabletowo.pl

Asus Padfone wyceniony w Stanach przez Negri. Tanio nie będzie

Tabletowo.pl Asus Padfone wyceniony w Stanach przez Negri. Tanio nie będzie Asus Nowości

Asus Padfone to niewątpliwie jedno z bardziej wyczekiwanych urządzeń mobilnych bieżącego roku (do tego grona zaliczyłabym jeszcze nowego iPada, iPhone’a 5, Samsunga Galaxy S3, Asusa Transformer Pad Infinity 700, być może również HTC One X – jeszcze jakieś typy?). Urządzenie jakiś czas temu zadebiutowało na rodzimym, tj. tajwańskim rynku, ale wciąż nie możemy się go doczekać ani w Stanach, ani w Europie. Dziś, na stronie amerykańskiego sklepu Negri Electronics (którego nazwa powinna nie być Wam obca), pojawił się w ofercie. Jest to dość cenna informacja, bowiem obok znajduje się również jego cena…

Odkąd poznaliśmy Asusa Padfone, zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że do najtańszych produktów dostępnych na rynku należeć nie będzie. Smartfon, który można zamknąć w specjalnej wnęce w tablecie (a dodatkowo jeszcze podłączyć stację dokującą), to rozwiązanie, na które czeka mnóstwo potencjalnych klientów liczących się z tym, że trzeba będzie na nie wydać sporo oszczędności.

Cena Asusa Padfone we wspomnianym sklepie wynosi 860 dolarów. Obejmuje jednak wyłącznie smartfona (z 16GB pamięci) i tablet – bez klawiatury i chyba również bez stylusa służącego również jako słuchawka Bluetooth, bo nigdzie nie znalazłam informacji, że znajduje się w zestawie. Cena ta wydaje się wiarygodna. Najprawdopodobniej za stację dokującą trzeba będzie dopłacić 150 dolarów, więc cały zestaw będzie kosztował ok. 1000 dolarów (ale to na razie wyłącznie moje luźne kalkulacje). Jeśli interesuje Was wariant z 32GB, będziecie musieli zapłacić 960 dolarów, natomiast za 64GB – 1060 dolarów.

źródło

Dzięki Lost za podesłany link! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona