Samsung udostępnił kod źródłowy ICS Galaxy Note - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung udostępnił kod źródłowy ICS Galaxy Note

Tabletowo.pl Samsung udostępnił kod źródłowy ICS Galaxy Note Nowości Samsung

Posiadaczy mobilnych urządzeń elektronicznych można podzielić na grupy. Podstawowy podział to osoby cierpliwie czekające na wszelkie aktualizacje wypuszczane przez producenta oraz te, które w mniejszym lub większym stopniu ingerują w oprogramowanie. To drugie grono dzieli się jeszcze na modderów, twórców ROM-ów, itp. i osoby tylko korzystające ze zmodyfikowanych ROM-ów. Jeśli jesteś posiadaczem Samsunga Galaxy Note i w ostatnim zdaniem znalazłeś coś, co jest Ci bliskie, mam dobrą wiadomość: producent udostępnił kod źródłowy Androida Ice Cream Sandwich Samsunga Galaxy Note (N7000).

Co prawda po sieci już od dłuższego czasu krążą różne zmodyfikowane wersje systemu Galaxy Note, ale nie były one tworzone z oficjalnego kodu źródłowego. Teraz, gdy ten oficjalnie został przekazany w odpowiednie ręce, możemy się spodziewać jeszcze ciekawszych i bezpieczniejszych ROM-ów. Wśród nich znajdziemy zapewne odpowiednie narzędzia wydłużające czas pracy baterii czy zwiększające wydajność urządzenia. To tylko kwestia czasu.

Jeśli jesteście zainteresowani tematem, zajrzyjcie na stronę Samsunga, gdzie znajdziecie wszelkie informacje na temat wspomnianego kodu źródłowego oraz sam kod.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona