Tablety Samsunga: Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Tab 2 10.1 tanieją przed europejską premierą - Tabletowo.pl
Ważne

Tablety Samsunga: Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Tab 2 10.1 tanieją przed europejską premierą

Tabletowo.pl Tablety Samsunga: Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Tab 2 10.1 tanieją przed europejską premierą Nowości Samsung

Podczas gdy wiele wskazuje na to, że nadchodzące tablety z Windows 8 RT będą droższe niż sądziliśmy, urządzenia pracujące w oparciu o Androida tanieją w oczach. I nie mam tym razem (wyjątkowo ;)) na myśli budżetowego sprzętu, a produkty Samsunga – w dodatku te najnowsze. Jak się bowiem okazuje, na stronie niemieckiego Amazonu ceny Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Tab 2 10.1 jeszcze przed pojawieniem się na europejskich półkach sklepowych znacznie spadły.

Całą sprawę zauważył Jakob z zaprzyjaźnionego portalu TabletCommunity. Sugerowane ceny poszczególnych modeli w obu wariantach (tj. z 3G i samym WiFi) zmieniły się diametralnie – oczywiście na korzyść klientów. Spójrzcie:
– Samsung Galaxy Tab 2 7.0 WiFi: 299 euro (było: 439 euro),
– Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G:  389 euro (było: 499 euro),
– Samsung Galaxy Tab 2 10.1 WiFi: 399 euro (było: 499 euro),
– Samsung Galaxy Tab 2 10.1 3G: 499 euro (było: 599 euro).

Dostępność większego modelu przewidziana jest na 10 czerwca, natomiast przy mniejszym jest jedynie wzmianka, że na chwilę obecną nie jest dostępny. Cóż, pozostaje nam czekać na oficjalne wieści w tej sprawie od producenta i na faktyczną premierę obu tabletów Samsunga w Europie, a co za tym idzie – także w Polsce. Choć tak naprawdę nic nowego na rynek nie wniosą

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona