Yamay Y-N07D - tablet z 3G za 599 złotych - Tabletowo.pl

Yamay Y-N07D – tablet z 3G za 599 złotych

Tabletowo.pl Yamay Y-N07D - tablet z 3G za 599 złotych Nowości

Do przydatności posiadania 3G w tablecie chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Do tego, że znalezienie budżetowego urządzenia oferującego modem wewnętrzny graniczy z cudem – chyba również nie. Jednym z nich jest Yamay Y-N07D, który – jak informuje Telix – właśnie debiutuje na polskim rynku w cenie 599 złotych.

Urządzenie oferuje standardowe parametry techniczne, do jakich przyzwyczaili nas producenci sprzętu z niskiej półki cenowej. Aczkolwiek dochodzi do tego jeszcze wspomniane 3G i aparat o rozdzielczości 2 Mpix oprócz przedniej kamerki do połączeń wideo 0,3 Mpix. I tak, Yamay Y-N07D został wyposażony w procesor BoxChip A10 o taktowaniu 1,5GHz, 7-calowy, pojemnościowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 512MB RAM, 4GB pamięci oraz Androida 4.0 (zdjęcie musiało być w takim razie robione jeszcze przed aktualizacją). Oprócz tego oferuje akumulator o pojemności 3000 mAh, wyjście HDMI, port miniUSB oraz slot kart microSD. Waga modelu to 370 g, natomiast wymiary: 19.4 x 12 x 0.99 cm.

Urządzenie oferuje modem 3G, który pozwala nie tylko na korzystanie z internetu gdzie tylko chcemy (i jest zasięg), ale umożliwia także wykonywanie połączeń głosowych i wysyłanie SMS-ów. Co ciekawe, wraz z tabletem dostajemy darmy starter sieci freeM.

Na Yamay Y-N07D udzielana jest roczna gwarancja.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona