Asus udostępnił aktualizację oprogramowania dla tabletu Eee Pad Transformer (9.2.1.24) - już w Polsce - Tabletowo.pl

Asus udostępnił aktualizację oprogramowania dla tabletu Eee Pad Transformer (9.2.1.24) – już w Polsce

Tabletowo.pl Asus udostępnił aktualizację oprogramowania dla tabletu Eee Pad Transformer (9.2.1.24) - już w Polsce Asus Nowości

Z pojawiających się komentarzy na Tabletowo.pl wiemy, że posiadacze Asusa Eee Pad Transformer, czyli pierwszej generacji hybrydy tajwańskiego producenta, z niecierpliwością oczekują łatki, która naprawi problemy z samoczynnymi restartami urządzenia po zaktualizowaniu systemu do Androida 4.0 ICS. Dziś Asus ogłosił wydanie aktualizacji oprogramowania oznaczonej numerkiem 9.2.1.24.

Z informacji uzyskanych przez zagraniczne portale wynika, że główną nowością, jaką oferuje ta aktualizacja, jest Face Unlock, czyli możliwość odblokowywania ekranu własnym wizerunkiem, dzięki przedniej kamerce oraz wprowadzenie usprawnień z aplikacji poczty elektronicznej. Oprócz tego, standardowo już, ma za zadanie poprawienie stabilności działania urządzenia oraz jego wydajności.

Aktualizacja dostępna jest na pewno w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, aczkolwiek pojawiły się głosy także z Wielkiej Brytanii, że takową można zainstalować. Dajcie znać czy w Polsce również pojawiła się możliwość usprawnienia systemu pierwszej hybrydy Asusa.

Jeśli nie pojawił Wam się komunikat o dostępności aktualizacji oprogramowania, wejdźcie w ustawienia i w sekcji „o tablecie” sprawdźcie jej ewentualną dostępność ręcznie.

źródło

Update:

Wspomniana aktualizacja jest już dostępna w Polsce. Dzięki wszystkim za info!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona