Tablet Yzi rodem z Francji. 10", AICS i już nam znany, nudny design - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Yzi rodem z Francji. 10″, AICS i już nam znany, nudny design

Tabletowo.pl Tablet Yzi rodem z Francji. 10", AICS i już nam znany, nudny design Nowości

Budżetowych tabletów nigdy za wiele – z takiego założenia wychodzą chyba wszyscy, którzy nie mają portfeli nie wiadomo jak wypchanych zbędną gotówką i szukają ciekawego urządzenia w przystępnej cenie. Ale popatrzcie na zdjęcie powyżej. Nie jest to Overmax OV-TB-06, Goclever Tab A103, Manta MID06 czy Trak tPad 10121 – wszystkie pochodzące z tej samej fabryki. Bliźniaczy model wprowadzony został na francuski rynek pod nazwą Yzi.

Urządzenie pracuje dzięki jednordzeniowemu procesorowi Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1GHz z Mali 400, a systemem operacyjnym, pod kontrolą którego pracuje, jest najnowsza wersja Androida, czyli 4.0 Ice Cream Sandwich.

Tablet Yzi został wyposażony w 10,1-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 512MB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, pełnowymiarowy port USB, wyjście HDMI oraz kamerkę 0,3 Mpix.

Cena Yzi to 159 euro. Dla porównania, wspomniane na początku wpisu modele można nabyć za 550 – 620 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona