Ważne

Acer Iconia Tab A100 teraz za 199 euro

Ceny tabletów internetowych spadają. Ten trend da się zauważyć nie tylko na polu tanich „dachówek” pochodzących z Chin, ale również wysokiej jakości urządzeń opatrywanych logo renomowanych producentów. Obniżki doczekał się tablet Acer Iconia Tab A100, który już dziś możecie nabyć za €199.

€199 lub $250, w zależności od kontynentu, na którym mieszkacie – tyle przyjdzie Wam zapłacić za tablet Acer Iconia Tab A100 w sklepie Amazon. W przeliczeniu na polską walutę, urządzenie kosztuje mniej niż 900 złotych. Za te pieniądze otrzymacie dobrej klasy tablet wyposażony w 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 1GHz wspomagany przez 1GB pamięci operacyjnej RAM, system operacyjny Android 3.2 Honeycomb, 8GB pamięci wewnętrznej, Wi-Fi, GPS, aparat cyfrowy 5 Mpix, kamerę internetową 2 Mpix, slot kart microSD, wyjście microHDMI, port microUSB oraz akumulator o pojemności 1530 mAh. Urządzenie ma wymiary 195 x 117 x 13,1 mm i waży 410 g.

Acer Iconia Tab A100 sprzedawany jest z systemem Android w wersji 3.2 Honeycomb, lecz oficjalna aktualizacja do 4.0 Ice Cream Sandwich pojawi się w ciągu kilku najbliższych dni. To dobry tablet, lecz w obliczu ostatnich premier i szokujących doniesień na temat nadchodzącego Google Nexusa, jego specyfikacja wydaje się być nieco przestarzała. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, zachęcamy do lektury recenzji przygotowanej przez Kasię.

via Netbook News

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona