3,5 minuty z Asusem Padfone w najnowszym wideo promocyjnym

Asus Padfone to urządzenie niezwykłe. Łączy w sobie cechy telefonu komórkowego, tabletu internetowego i laptopa. Specyfikacja poszczególnych części zestawu jest nowoczesna i imponująca, podobnie jak czas pracy na baterii, który sięga nawet 17 godzin przeglądaniu internetu za pomocą sieci Wi-Fi i 14 godzin na 3G. Podczas gdy my będziemy pisać specyfikację Asusa Padfone, Wy obejrzyjcie 3,5-minutowe wideo promocyjne opublikowane dziś przez producenta.

Przedstawia ono najważniejsze funkcje, zalety i zastosowanie hybrydy Padfone. Innymi słowy, jest to wideopean ku czci cechującego się nietypową konstrukcją urządzenia i dedykowanych mu akcesoriów. Łapcie popcorn i usadówcie się wygodnie!

Już obejrzeliście? Huh, na czas skończyliśmy ze specyfikacją. Asus Padfone składa się z trzech części: telefonu komórkowego, tabletu i stacji dokującej zawierającej pełnowymiarową klawiaturę komputerową i akumulator o dużej pojemności przedłużający czas pracy urządzenia. Smartfon jest sercem i mózgiem hybrydy i został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomm S4 1,5GHz z układem graficznym Adreno 225, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 4,3-calowy ekran dotykowy Super AMOLED o rozdzielczości 960 x 540 pikseli (qHD), aparat cyfrowy 8 Mpix, kamerę internetową VGA, 16GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci microSD oraz obudowę mierzącą 9,2 mm grubości. Stanowiący jego rozszerzenie tablet składa się z 10,1-calowego ekranu dotykowego o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, portu microUSB, wyjścia microHDMI, odbiornika GPS oraz kamery internetowej 1,3 Mpix. Całość pracuje w oparciu o najnowszy system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Prawdopodobna cena Asusa Padfone to około 699 Euro.

via Tablet-News

Komentarze

 • rayan17

  Całkiem spoko cena jak sobie podzielić to 300 tab 300 phone i 100 stacja całkiem przyzwoicie

 • marPLkiller

  1:29 fajnie pokazane odbieranie połączeń na tablecie ;p

  • Mam podobne zdjęcie z tym stylusem-słuchawką ;D

   • padphone bedzie w Polsce produktem niemal luksusowym… niestety…

 • Zaraz zaraz – to moduł GPS znajduje się w tablecie a nie w smartfonie? Jak dla mnie bezsens bo mi bardziej się przydaje GPS w smartfonie niż w tablecie (w sumie to w tabie jest przy tej rozdzielczości GPS jest nawet bezużyteczny bo za nawigację nie posłuży)

 • JFS

  W wyszukiwarce youtube wpiszcie:
  padfone minipcpro
  padfone phonedaily

 • Lost

  Jeżeli potwierdzą się plotki o strasznie słabej baterii w smartfonie, to nie będzie się opłacało kupować go bez stacji, w ktorej będzie trzeba go cały czas ładować, tak więc cena za taki zestaw to po obecnym kursie ok 3 tys.

  • JFS

   W SGS2 jest 1600 a w Padfonie 1500, więc nie może być aż tak źle…
   Padfone ma nowocześniejszy procek, więc może wytrzyma nawet dłużej niż SGS2 ?

 • Ktos wie jak S4 radzi sobie z odtwarzaniem video (mkv 720p HP, itp)?

 • MrCloudancer

  To ja sobię narzeknę :D Dla europejczyka jest to pół wypłaty, dla polaka dwie i pół… BOMBA!!!

  • kamyk

   ?? Dla polaka to 0,5-1 wypłaty. Bez przesady, nie zarabiamy 1200 zł.

   • mico

    a ile wg Ciebie netto zarabia przeciętnie Polak ? (po odrzuceniu ze średniej astronomicznych zarobków prezesów i kadry zarządzającej)
    zdziwiłbyś się, ale Polska jest na poziomie krajów trzeciego świata. Tak tak – jesteśmy republiką bananową, gdzie dysproporcja zarobków między pracownikami “średniego szczebla” a najwyższą kadrą zarządzającą jest…. 10 krotna! najbardziej płaska struktura jest w Skandynawii (3x). welcome to the real world.

 • Holland

  Siema mam pytanie da sie kupic sam telefon?? Ile bd kosztowal>?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona