Value Pack dla Samsunga Galaxy Tab (7") dostępny w Korei - Tabletowo.pl
Ważne

Value Pack dla Samsunga Galaxy Tab (7″) dostępny w Korei

Tabletowo.pl Value Pack dla Samsunga Galaxy Tab (7") dostępny w Korei Nowości Samsung

Swego czasu w sieci pojawiło się wiele sprzecznych informacji dotyczących aktualizacji Samsunga Galaxy Tab 7” (pierwszego tabletu koreańskiej firmy) do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Ostatecznie stanęło na tym, że „lodowej kanapki” nie otrzyma, ale w zamian posiadacze tego tabletu dostaną tzw. Value Pack, czyli paczkę wnoszącą kilka funkcji, z których mogą się cieszyć użytkownicy tabletów z AICS. Producent słowa dotrzymał i Value Pack jest już dostępny. Na chwilę obecną jednak wyłącznie w Korei.

Śmieszny jest fakt, że 7-calowy Samsung Galaxy Tab pracujący w oparciu o Androida 2.3 rzekomo nie spełnia wymagań technicznych Androida 4.0, skoro aktualizacje do tej najnowszej wersji googlowskiego systemu otrzymują nawet urządzenia z bardzo niskiej półki cenowej… Ale skoro Samsung tak postanowił, należy się zadowolić Value Pack.

Paczka wnosi ze sobą przede wszystkim funkcję Face Unlock, możliwość robienia zdjęć podczas nagrywania wideo oraz prostej edycji wykonanych fotek bezpośrednio na tablecie.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy Samsung udostępni Value Pack dla posiadaczy Galaxy Tab 7″ w pozostałych częściach świata, w tym także w Polsce.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona