Tablet Apexto przypomina Nokię Lumię, lecz nią nie jest (wideo)
Mediaexpert - Note 9!

Tablet Apexto przypomina Nokię Lumię, lecz nią nie jest (wideo)

Tabletowo.pl Tablet Apexto przypomina Nokię Lumię, lecz nią nie jest (wideo) Chińskie Nowości

Nie wszyscy mają tyle cierpliwości, aby z założonymi rękami czekać na premierę pierwszego tabletu internetowego Nokii, która może, lecz nie musi, nastąpić. Chińska firma Apexto zaprezentowała urządzenie, którego wygląd inspirowany jest unikalnym wzornictwem smartfonów Nokia z serii Lumia. Jak twierdzi wysłannik serwisu Netbook News, który miał je w rękach, tablet jest całkiem nieźle wykonany.

Podobieństwo do Nokii Lumii tkwi w wyglądzie aluminiowej obudowy, której przedni i tylny panel są charakterystycznie wyprofilowane, a boki ścięte. Co ciekawe, metalowe części tabletu pokryte są materiałem o matowej fakturze, dzięki czemu urządzenie jest wytrzymałe, nie zbiera odcisków palców i pewnie leży w dłoni.

Specyfikacja urządzenia nie jest imponująca. Apexto umieścił w swoim lumiopodobnym tablecie 10,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor ARM 11 1GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM, pełnowymiarowe wyjście HDMI, porty microUSB i microUSB (z funkcją host), czytnik kart pamięci microSD, złącze audio 3,5 mm oraz system operacyjny Android 2.3 Gingerbread z interfejsem stylizowanym na iOS (totalny miszmasz). Podoba Wam się?

via Netbook News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona