Ważne

Max Payne Mobile już w kwietniu wyląduje na iOS i Androidzie

max payne mobile

Trudno nie odnieść wrażenia, że coraz więcej wydawców gier zauważa potencjał, jaki tkwi w rynku tabletów. Ostatnio coraz częściej mamy do czynienia z przenoszeniem dobrze znanych tytułów z pecetów i konsol na platformy mobilne. I nie ma się co dziwić, tablety oferują coraz lepsze możliwości – wydajne układy graficzne i procesory, które z powodzeniem mogą uciągnąć nawet najbardziej wymagające gry. Z myślą o tabletach ostatnio wydane zostało GTA 3, a niebawem nadejdzie choćby Baldur’s Gate na iOS – ale to tylko jedne z ciekawszych gier. Dziś firma Rockstar ujawniła kiedy możemy się spodziewać premiery Max Payne Mobile na tabletach – zarówno z iOS, jak i Androidem.

I tak, w Max Payne Mobile na iPadzie będziemy mogli zagrać już 12 kwietnia. Gra będzie kompatybilna ze smartfonami iPhone: 3GS, 4 i 4S, iPodem Touch 4 oraz wszystkimi trzema generacjami tabletów spod znaku nadgryzionego jabłka.

Posiadacze tabletów i smartfonów z Androidem na swoją kolej będą musieli poczekać dwa tygodnie dłużej – wersja na system Google udostępniona zostanie 26 kwietnia. W tym przypadku jednak wydawca tytułu nie ujawnił urządzeń, na których będzie można się cieszyć rozgrywką w Max Payne Mobile – ich lista ma zostać upubliczniona wkrótce.

Obie mobilne wersje tytułu, tj. zarówno na iOS, jak i na Androida, będą oferowały grafikę HD, dostęp do Social Club oraz sterowanie, które każdy będzie mógł dowolnie skonfigurować. Cena Max Payne Mobile na chwilę obecną nie jest znana.

Screeny pochodzące z wersji na iOS:

max payne ios max payne ios max payne ios

źródło

Komentarze

  • mithos_k

    To była gierka…. Ach te nieprzespane noce i niezapomniany klimat “snów”. Minął :)

  • JFS

    Widzę ze mój smartfon sprawi że przypomnę sobie ulubione gry z młodości ;-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona