Ważne

iPhoto na iOS – milion pobrań w 10 dni

iphoto ios tablet

Konferencja prasowa Apple z siódmego marca, której głównym tematem był oczywiście nowy iPad, po części poświęcona została także aplikacjom na iOS. Wśród nich zaprezentowano program iPhoto, umożliwiający obróbkę zdjęć bezpośrednio na urządzeniach mobilnych spod znaku nadgryzionego jabłka, tj. na iPadach i iPhone’ach, całkowicie przystosowany do obsługi dotykiem. Już podczas relacji z konferencji (zarówno na Tabletowo.pl, jak i na zagranicznych portalach) widać było pozytywny odzew na pojawienie się iPhoto na iOS, zapowiadający sukces programu.

Firma Apple poinformowała dziś, że w ciągu dziesięciu dni od debiutu iPhoto w AppStore, aplikacja została pobrana aż milion razy. Warto przypomnieć, że koszt programu to 3,99 euro (przeliczcie sobie ile koncern z Cupertino zarobił w ciągu niecałych dwóch tygodni na jednej apce… ;)).

Aplikację iPhoto możecie zakupić w AppStore za 3,99 euro – link.

iphoto ios ipad iphoto ios ipad iphoto ios ipad iphoto ios ipad iphoto ios ipad

źródło

Komentarze

 • sam bym pobrał jak bym miał coś z ios..

 • PoLi

  Jest warta tych 3.99€

 • Marcel

  Dla takich możliwości to ym dał z 10.99 € jak bym miał iPada ;-)

 • Kris

  Jst ok tylko brakuje opcji zmiejszania zdjecia (albo nie znalazlem)

 • Ja się zastanawiam… Ipad 2 ze względu na spadek ceny czy też Ipad 3 ze względu na retinę… Nie widziałem na własne oczy nowego ipada.. czy ekran aż tyle odbiega od 2ki ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona