Ważne

Japońska ciekawostka: Sharp RW-T110

tablet sharp rw t110

Nowy tablet japońskiej firmy, nazwany RW-T110, ma wejść do sprzedaży jeszcze w marcu, choć na razie tylko na rodzimym rynku, tzn. w Japonii. Mimo wszystko jednak chętnie poznamy nowość tego producenta, traktując ją jako ciekawostkę.

Urządzenie zostało wyposażone w ekran o przekątnej 10,1”, którego rozdzielczość wynosi 1280 x 800 pikseli. Tablet pracuje pod kontrolą Androida w wersji 2.3 Gingerbread (dlaczego nie Android 4.0?) oraz posiada procesor TI OMAP 4430 o taktowaniu 1GHz, 1GB pamięci RAM i 8GB pamięci wewnętrznej. Jest też zgodny z NFC.

Na pokładzie tabletu znajdziemy liczne złącza: microUSB, microHDMI, slot na karty microSD oraz moduł Bluetooth z EDR. Nie mogło zabraknąć także 3 megapikselowego aparatu i kamerki do wideorozmów, Wi-Fi,  GPS-u, jak również żyroskopu. Bateria ma, wedle producenta, działać przez 9 godzin od momentu naładowania, a całe urządzenie (260 x 180 x 9,9 mm) włącznie z baterią o pojemności 6240 mAh ma ważyć około 640 g.

Niestety zarówno cena, jak i przybliżona data wejścia sprzętu na europejski rynek, nie jest jeszcze znana.

źródło

Komentarze

  • GieKa

    Obstawiam że na rynku europejskim nie pojawi się nigdy. W podobnych artykułach jest informacja o mniejszym Sharpie. Rzuciłem okiem w Google i mimo że nius ma ponad pół roku nie widać nigdzie ceny ani nawet informacji o dostępności.

  • karollan87

    W przypadku niektórych firm nie jest ważna konfiguracja sprzętu, tylko jakość. Dla tego tabletu najistotniejszą informacją jest czy będzie oryginalnie wykonany w Japonii czyli made in Japan, jeśli tak to nic innego nie jest już ważne bo i tak będzie lepszy od Asusów Tegra 3 i ICSW40. Wykonanie to podstawa. Osobiście mam duży sentyment do SHARPA.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona