Ważne

Bezprzewodowa klawiatura dla BlackBerry Playbooka już 23 marca

BlackBerry Playbook to tablet, którego ekran dotykowy jest wyjątkowo czuły, a pisanie na wirtualnej klawiaturze systemu Playbook OS jest czystą przyjemnością. Dla tych jednak, którzy wolą fizyczne rozwiązania, Research In Motion przygotował oficjalne etui wyposażone w bezprzewodową klawiaturę Bluetooth.

Akcesorium pojawiało się w ofercie kanadyjskiego sklepu The Source z datą rozpoczęcia wysyłki 23 marca. Obecnie kosztuje $99,99, lecz cena zostanie podniesiona do $119,99 po 11 kwietnia 2012 roku. Spodziewamy się, że klawiatura pojawi w Polsce pod koniec przyszłego miesiąca, a zainteresowani będą musieli przygotować się na całkiem spory wydatek około 350-400 złotych.

Etui z klawiaturą bezprzewodową to nie jedyne akcesorium, które przygotował dla właścicieli tabletów BlackBerry Playbook jego producent, Research In Motion. W ubiegłym miesiącu opowiedzieliśmy Wam o dedykowanej mu stacji dokującej wyposażonej w wyjście HDMI, trzy porty USB i gniazdo ethernet. Choć jeszcze nie pojawiła się w sprzedaży, mamy nadzieję, iż wkrótce trafi do oferty kanadyjskich lub amerykańskich sklepów.

via The Source

Komentarze

 • Nexxt

  i tak tablety stają się drogimi netbokami ;)

  • aaa

   A netbooki nadal mają fatalne ekrany TN.

 • Jan Kowalski

  Prawda, wolę poczytać tabletowo przy porannej kawie na tablecie niż odpalić laptopa, choć też mam gonpod ręką. Tablety stanowczo lepsze ekrany właśnie w kwestii przeglądania netu i czytania różnych treści. Stanowczo mniej męczą oczy. Nawet jeśli to 7 calowy ekran a w lapku mam dwa razy tyle. :)

 • hens

  BEZ PRZEWODOWA KLAWIATURA I OSZOŁOM PROMOTOR…….SŁYSZAŁ ŻE KTOŚ WIDZIAŁ
  i nikt nie wie kiedy będzie w Polsce
  Redakcyjny ZA_borca wierszówek zapowiedział
  …….”a gówno w temacie rozchlapało sie po całym necie”,
  teraz tylko Chuck Norris może Polakom pomóc, bo uchlany autor nic nie kuma…………he he

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona