Ważne

Apple iPad 3 już 10 marca w Play?

Od momentu zaprezentowania iPada trzeciej generacji dzielą nas tylko godziny i bez wątpienia jest to wydarzenie, o którym najwięcej się dziś mówi. Podczas gdy wszyscy zastanawiają się, jakie funkcje będzie oferował tablet, Marcin Gruszka, rzecznik prasowy polskiego operatora telefonii komórkowej Play, opublikował na swoim blogu ciekawą grafikę przedstawiającą fioletową, nadgryzioną gruszkę. Opatrzono ją słowami “Czasem znaki mówią więcej niż słowa” oraz tajemniczą datą 10 marca.

Grafika wyraźnie nawiązuje do logo sieci Play oraz giganta technologicznego Apple. Czy sugeruje, że już 10 marca Apple iPad 3 znajdzie się w ofercie polskiego operatora?

Kilka godzin po publikacji tajemniczego wpisu, Marcin Gruszka ustosunkował się do niego twierdząc, że był to żart. Czy aby na pewno?

PS: Jak widzę nie wszyscy zrozumieli mój przekaz. Ta grafika to oczywiście żart. Tylko w ten sposób mogę ustosunkować się do takich plotek. Tymczasem wszyscy skoncentrujmy się na dzisiejszej prezentacji technologicznego giganta. Myślę, że będzie bardzo ciekawie.

Przypominamy, że premiera trzeciej generacji iPada będzie miała miejsce dziś wieczorem o godzinie 19. Będziemy ją dla Was relacjonować (niestety nie bezpośrednio z San Francisco), więc zostańcie z nami, aby przekonać się, czym zaskoczy nas Apple!

Komentarze

 • michal

  …… a zaskoczy ?

 • hshwh

  nowe angry birds w google play!

  • Artur

   Angry Birds ssie

 • Geran

  Czy autor w ogóle myśli????? Szukanie sensacji na siłę! Najpierw to niech iPad pojawi się w sprzedaży w USA, a w Polsce to sieci go prędko nie otrzymają. Człowieku myśl pisząc bo głupoty straszne tworzysz mówiąc o premierze iPada 3 w Play już 10 marca !

 • Fajne i śmieszne logo z tą iGruszką;]

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona