Ważne

Canon IXUS 220 HS – dobre zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu

aparat canon ixus 220 hs

Artykuł sponsorowany

To już ostatni dzwonek, by kupić odpowiednie prezenty pod choinkę dla najbliższych i… dla samych siebie. Ale chwile spędzone w gronie rodzinnym w święta przy zastawionym dwunastoma potrawami stole warto uwiecznić. Urządzeniem, które może Wam się do tego przydać, jest aparat Canona.

Canon IXUS 220 HS, bo o nim mowa, to sprzęt wyposażony w matrycę 12,1 Mpix, 5-krotny zoom optyczny oraz stabilizator obrazu. Do najistotniejszych zalet modelu należy zaliczyć możliwość nagrywania filmów w jakości Full HD oraz wykonywanie dobrych jakościowo zdjęć nawet w słabym oświetleniu.

Urządzenie posiadające korpus ze stali nierdzewnej, umożliwia podglądanie zdjęć na wyświetlaczu LCD PureColor II G o przekątnej 2,7″, który dodatkowo został pokryty hartowanym szkłem. Tryb Smart Auto natomiast automatycznie wykrywa fotografowaną scenę spośród aż 32 dostępnych.

Ciekawą funkcją jest również Movie Digest, która rejestruje do 4 sekund akcji przed wykonaniem fotografii, łącząc następnie wszystkie ujęcia z całego dnia w jeden film VGA, który można dodać do kolekcji zdjęć.

Na uwagę w przypadku tego cyfrowego kompaktu zasługuje także szybka seria i funkcja Super Slow Motion Movie, tryby twórczego fotografowania oraz dostępność opcjonalnej obudowy wodoodpornej.

Krótka reklamówka modelu poniżej:

_____
Jest to wyjątkowa (i pierwsza) sytuacja, w której na Tabletowo.pl czytacie o produktach innych niż tablety.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona