Ważne

Toshiba Thrive 7 debiutuje w Stanach

tablet toshiba thrive 7

Toshiba ma w swoim portfolio kilka tabletów internetowych, z których żaden nie zdołał przekonać do siebie większej części potencjalnych klientów tak, by producent ten mógł się cieszyć solidnym kawałkiem tabletowego tortu. Do ostatnich z urządzeń Toshiby należy zaliczyć niedoceniany tablet Thrive (którego recenzję przeczytacie tutaj) oraz czekający na rynkową premierę model Toshiba AT200. Na tym jednak firma nie zamierza poprzestać. W dniu dzisiejszym do sprzedaży – na razie w Stanach – trafiła wersja mini pierwszego z wymienionych modeli, Toshiba Thrive 7.

Największą zaletą Thrive 7 jest niewątpliwie wyświetlacz o przekątnej 7″, mogący się pochwalić rozdzielczością 1280 x 800 pikseli. Pozostałe parametry techniczne, jak przystało na tablet z Tegrą 2 i Androida 3.2 Honeycomb, są przyzwoite. To oznacza obecność 1GB RAM, 16/32GB pamięci, slotu kart microSD, WiFi, aparatu 5 Mpix, kamerki 2 Mpix, wyjścia microHDMI oraz portu miniUSB.

Cena Toshiby Thrive 7 w wersji 16GB wynosi 380 dolarów, natomiast 32GB – 430 dolarów (oba modele bez 3G). Nie wiadomo kiedy tablet trafi do sprzedaży w Polsce.

źródło

Komentarze

 • Figaros

  380$ tj dokładnie 1.250 PLN gdyby w naszym pięknym kraju można byłoby dostać ten tablecik dokładnie za taką cenę to kupił bym go bez zastanawiania się.Kuszący wydaje się być ten wyświetlacz ale cóż trzeba czekać na Prime’a innej opcji nie ma

 • Jak to dobrze, że moja żona leci w styczniu do Stanow :D

 • andrzej 33

  do tego doliczcie panowie jeszcze podatek tax ok 20 % w zaleznosci od stanu, bo oni w stanach podaja ceny bez podatku.

 • aaa

  No, taką rozdzielczość to rozumiem. Ciekawe jak się obsługuje taki mały ekran… To niemal kieszonkowy tablet.

  • Zex

   Niemal to właściwe określenie :D

  • you may call me V

   jak się obsługuje taki mały ekran? w mojej ocenie świetnie. miałem HTC Flyera i powiem, że wole 7″ niż 10″. Dla mnie 7-8″ to optymalny rozmiar wyświetlacza. Pod warunkiem, że ma rozdziałkę minimum 1024. Przy 800 to kaszana straszna. Oczywiście jak ktoś ma dłonie wielkości bochnów chleba to 10″ jest ok. Ja mam inaczej i Flyer leżał idealnie w moich małych, męskich dłoniach ;)

 • Mnie interesuje wersja z internetem mobilnym. Czy amerykanie mają coś innego niż nasz 2G/3G ? czy jest to kompatybilne.
  W sumie to mam ciotkę w kanadzie, jak jest to u nich i czy ceny tez są takie dobre ? może ktoś wie ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona