Ważne

Android 3.2 dla Motoroli Xoom 3G – także w Polsce

tablet motorola xoom

Na horyzoncie nieśmiało czai się już Android Ice Cream Sandwich, a niektóre tablety wciąż nie dostały szansy zaktualizowania do poprzedniej wersji systemu Google – Androida 3.2 Honeycomb. Wśród nich była także Motorola Xoom z 3G – do wczoraj (model z WiFi mógł się cieszyć “plastrem miodu” pod koniec września). Amerykański producent wypuścił aktualizację platformy w kilku krajach, w Polsce także.

Aktualizacja Androida do wersji 3.2 Honeycomb dla Motoroli Xoom 3G jest dostępna w następujących krajach: Austrii, Chorwacji, Danii, Grecji, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, na Węgrzech oraz we Włoszech.

Teraz pozostaje pytanie – jak długo przyjdzie nam czekać na aktualizację Motoroli Xoom (i przy okazji tabletów pozostałych producentów) do Androida Ice Cream Sandwich

Dzięki wszystkim Czytelnikom za podesłane info! ;)

źródło

Komentarze

 • pepiniu1

  Heh… A ENGADGET robił testy Xoom’a 2!!!!!!!!!!! Na facebooku dawno wam pisałem na tablicy!

 • Draganblz

  Mały offtop: WEBOS jednak nie umarł! Jak Feniks powstanie z popiołu,a promocje touchpadów do dopiero pierwszy krok. Pozwolili sobie na straty by potem zyskać. Pokerowa zagrywka,ale może się w nie dalekiej przyszłości opłacić ,gdy inni producenci zainteresują się wspieraniem tej platformy. Mnie to osobiście cieszy,gdy jest konkurencja są większe innowacje,gdy jej brak samozachwyt i stanie w miejscu patrz Nokia & Symbian. Żeby tylko google i IOS nie obudziły się kiedyś z ręką w nocniku podobnie jak Nokia. ;)

 • khuuhkr

  Nowy soft na mojego klocka! Toż to świetna wiadomość!

 • Marcin

  Myślałem, że po aktualizacji będzie uruchamiał się szybciej, dalej od włączenia tabletu do pojawienia się ekranu odblokowania mija 90 sekund… trochę długo, też tak macie?

 • anonim

  Bardzo długo. Ja mam 3.1 i uruchamia się 40 sekund

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona