Ważne

Gra Infinity Blade II dostępna w App Store

Infinity Blade 2

W grudniu ubiegłego roku świat poznał grę Infinity Blade, która od razu wskoczyła na pierwsze miejsce najchętniej pobieranych aplikacji z App Store. Na sequel tytułu nie musieliśmy zbyt długo czekać. Ledwie po roku światło dzienne ujrzała gra Infinity Blade II.

Deweloperzy obiecują imponujące efekty wizualne oraz nowe style walki w stosunku do pierwszej edycji tytułu. Jednocześnie zalecają, by przed rozgrywką zaktualizować swój sprzęt spod znaku nadgryzionego jabłuszka zaktualizować do iOS 5.

Infinity Blade II przeznaczona jest na następujące urządzenia Apple: iPada pierwszej i drugiej generacji, iPhone’a 3GS, iPhone’a 4 i iPhone’a 4S, a także iPoda touch trzeciej i czwartej generacji. Co więcej, gra została specjalnie zoptymalizowana do działania na najnowszych urządzeniach Apple: iPada 2 oraz iPhone’a 4S, które oferują o wiele więcej możliwości ze względu na lepsze, dwurdzeniowe procesory.

Niestety, ledwie po kilkunastu godzinach od premiery pojawiło się mnóstwo zażaleń, że gra nie chce współpracować z iPadem pierwszej generacji i iPodem touch czwartej generacji – zawiesza się zaraz po załadowaniu. Jak donosi Toucharcade, odpowiednia poprawka jest już przygotowywana.

Gra Infinity Blade II jest dostępna w App Store za 6,99 dolarów. Poniżej trailer i kilka screenów:

Infinity Blade 2 Infinity Blade 2 Infinity Blade 2 Infinity Blade 2 Infinity Blade 2

źródło

Komentarze

 • Gra warta każdego centa, trzy klasy broni, każda z własną mechaniką, soketowane bronie, dużo więcej lokacji, świetny storyline i jeszcze lepsza grafika – polecam ;-)

 • jaca

  Ciekawe kiedy doczekamy się produkcji a’la Baldur’s Gate na tablety :) nawet nie ma tutaj wielkiej filozofii, wystarczy skopiować mechanikę i ciutkę lepszą grafikę (choćby coś na wzór Temple of elemental Evil) i wróże sukces takiej grze :)

 • neprzek

  będzie na Androida?

  • Artur

   Nie będzie, tłumaczą się piractwem (wtf?), a chodzi zapewne o lenistwo.

 • Maciequje

  Na ile godzin przewidziana rozgrywka? Jeśli ponad 20-30h i 7$ cena – to tablety to zabójstwo ekonomii rynku gier… albo dowód na to jak piractwo do tej pory windowało ceny gier dla PCtów :D

 • jaca

  znam już ten temat :) ale chodzi mi o produkcję strighte na tablety, przecież nie ma żadnych problemów z wytworzeniem czegoś takiego :) tylko albo nikt o tym nie pomyślał albo nikomu się nie chce :D

 • jaca
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona