Dziś (30.11.) Dzień Darmowej Dostawy

dzień darmowej dostawy

Wszyscy ludzie na całej ziemi, jakiejkolwiek narodowości by nie byli, lubią dostawać coś za darmo. W Stanach Zjednoczonych od 2008 roku organizowana jest akcja Free Shipping Day, która była inspiracją do stworzenia jej polskiego odpowiednika – Dnia Darmowej Dostawy. Jeśli więc mieliście coś upatrzonego w którymś ze sklepów internetowych, dziś (tj. 30.11.2011) jest okazja, by nie zapłacić za koszt przesyłki. Trzeba jednak pamiętać, że w akcji biorą udział wybrane sklepy internetowe.

Jak już wspomniałam, Dzień Darmowej Dostawy jest inspirowany akcją Free Shipping Day znaną z USA. W Polsce na pomysł zorganizowania podobnej akcji wpadł Krzysztof Bartnik – z serwisu eKomercyjnie.pl. Akcja Dzień Darmowej Dostawy ma na celu zachęcenie do zakupów przez internet i postrzegania ich jako wygodnej, bezpiecznej oraz atrakcyjnej cenowo formy zakupów.

Nieistotne czy wejdziecie w posiadanie wielkiej lodówki, odkurzacza czy książki – wszystko zakupione w dniu dzisiejszym w wybranych sklepach dostaniecie do domu całkowicie bezpłatnie. W dodatku nie jest ważna także wartość transakcji, sposób dokonania płatności czy dostawy.

Dzień Darmowej Dostawy obowiązuje 30 listopada. W akcji bierze udział bardzo wiele sklepów – wśród nich możemy znaleźć zarówno duże firmy, jak: Cortland, Sferis, Vobis, mixelectronics czy Euro, ale także mnóstwo mniejszych. Lista sklepów, w których w dniu dzisiejszym dostawa jest darmowa, dostępna jest na stronie Dnia Darmowej Dostawy.

Komentarze

 • SZABA

  Wszystko pięknie ślicznie szkoda tylko, że te sklepiki jakieś takie strasznie popierdółkowate ;)

 • Edek

  No ja zauwazylem wlasnie, ze sklepy w dniu dzisiejszym podniosly ceny “chodliwych” produktow od paru do nawet 200zl w gore.
  przykład: sklep sprzedajacy na allegro, skarpetki za 5.29 od pary w dniu wczorajszym, na swoim sklepie internetowym wczoraj jeszcze za 5.33, dzis za 6.29.
  telefon samsunga, na sklepie wczoraj dwie stówki mniej, niż dzis po godz 10:00. oczywiscie w tym samym czasie pojawiła się też reklama na sklepie o D3.
  Więc nie wiem, czy ta cała akcja jest taka “wporzo”

 • Zapraszam na mój blog, a w nim relacja z kilku sklepów biorących udział w Dniu Darmowej Dostawy.
  http://emerchandising.blox.pl/2011/11/30-LISTOPADA-DZIEN-DARMOWEJ-DOSTAWY.html
  Pozdrawiam!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona