Ważne

Tablety Motoroli: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition – znamy ceny w funtach i euro

tablet motorola xoom 2 xoom 2 media edition

Motorola, chcąc ponownie zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów, po wielu miesiącach od wydania pierwszego tabletu (Motoroli Xoom) zaprezentowała dwa kolejne. Na początku listopada poznaliśmy urządzenia: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition, które w pierwszych krajach miały trafić do sprzedaży w drugiej połowie miesiąca. Motorola słowa dotrzymuje i właśnie zapowiedziała, że tablety wkrótce będzie można dostać w kilku krajach – między innymi w Wielkiej Brytanii i we Francji. Dzięki temu poznaliśmy ceny obu modeli w funtach i euro.

We Francji koszt urządzeń to: 459 euro za Xoom 2 oraz 399 euro za Xoom 2 Media Edition, natomiast w Wielkiej Brytanii, co już wiedzieliśmy wcześniej: 380 funtów za większy model, natomiast 330 funtów za mniejszy. W każdym przypadku mowa o sprzęcie bez 3G (tzn. “WiFi-only”) i 16GB pamięci.

Oba urządzenia pracują w oparciu o Androida w wersji 3.2 Honeycomb, aczkolwiek mają otrzymać aktualizację do najnowszej edycji – Ice Cream Sandwich, a za ich działanie odpowiadają dwurdzeniowe procesory o częstotliwości taktowania 1,2GHz. Zostały wyposażone w aparaty o rozdzielczości 5 Mpix, kamerki 1,3 Mpix, 16GB pamięci oraz 1GB RAM.

Tablet Xoom 2, ważący 599 g, posiada ekran o przekątnej 10,1″, natomiast Xoom 2 Media Edition (386 g) – 8,2″ – oba panele HD zostały pokryte Gorilla Glass. Bateria pierwszego z nich ma umożliwiać oglądanie wideo przez maksymalnie 10 godzin, natomiast drugiego – około sześciu.

Kiedy najnowsze tablety Motoroli trafią do sprzedaży w Polsce? Na chwilę obecną jest to bardzo trudne pytanie, na które nie znamy odpowiedzi.

źródło

Komentarze

 • fff

  najlepiej jakby w ogóle ten szajs nie dotarł do Polski

 • Lukasz

  Hm… Nie wróżę temu tabletowi większego sukcesu. Na tle konkurencji (cena i optymalizacja sprzętowa) wypada słabo. No nic, dla ludzi którzy lubią nie za tanie, ale dobre tablety niekoniecznie napchane nowościami, motorola wydała XOOM 2 ;)

 • Artur

  Za tą cenę 2 ME powinni dodawać stylusik gratis…

 • Bolo

  A co jest waszym zdaniem warte zakupu Ipad ??

  Ciekawe ile sobie policza inne firmy za urzadzenie z nowa tegra na pokladzie, pewnie liczycie ze bedzie to taniej ;)

  I przynajmniej mam wsparcie systemu bezposrednio od Google.

 • Sorry

  Sorry ale się z wami nie zgodzę, bo co według was jest warte Ipad’a zresztą Ipad nie jest wielozadaniowy, motorola Xoom 2 będzie.

  Ja za takie pieniądze go kupię w lutym o ile nie wyjdzie na rynek coś lepszego i taniego a Ipad’a nigdy nie kupie bo nie jest wielozadaniowy’ ponieważ ma jeden przycisk.
  I to co Apple robi najgorszego to sprzedaje tablet który jest niewielozadaniowy.
  To jest oczywiście moja opinia.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona