iPad mini z 7,35-calowym ekranem?

tablet apple ipad small

Niektórzy śmieją się, że mniejsze wersje iPada już są dostępne w sprzedaży, mając na myśli wersję mini – iPhone’a oraz wersję micro – iPoda. I to powinno wystarczyć. Jednak ostatnimi czasy mamy do czynienia z coraz większą liczbą plotek dotyczących mniejszego iPada, którego premiera ma mieć miejsce rzekomo w 2012 roku. Tym razem spekuluje się, że będzie miał ekran o przekątnej 7,35″.

Informator, który rozmawiał z Korea Times stwierdził, że w ciągu najbliższych kilku dni ma się odbyć spotkanie Apple z LG Display, którego tematem przewodnim będzie współpraca dotycząca dostarczania koncernowi spod znaku nadgryzionego jabłka wyświetlaczy do przyszłych iUrządzeń.

Według najnowszych, całkowicie niepotwierdzonych plotek, iPad mini miałby mieć ekran o przekątnej 7,35″ (co nieco odbiega od poprzednich spekulacji mówiących o 7,85″). To z kolei oznaczałoby, że po przejęciu sterów przez Tima Cooka, zmieniła się polityka firmy. Jeszcze jakiś czas temu Steve Jobs twierdził bowiem, że wydawanie mniejszych tabletów nie ma sensu, a odkąd zmarł pojawia się coraz więcej wieści na temat rzekomo powstającego iPada mini. Nie ma rzeczy niemożliwych, prawda?

Tym bardziej, że wydanie mniejszego tabletu przez Apple może mieć sens. Weźmy pod uwagę choćby egoistyczne pobudki, czyli fakt, że koncern może chcieć zgarnąć jeszcze większy kawałek tabletowego tortu, trafiając w gust klientów wolących bardziej mobilne urządzenia, które można zmieścić choćby do niewielkiej kieszonki w marynarce… Niemniej na chwilę obecną na temat iPada mini możemy jedynie gdybać.

Dodatkowo, w tym samym przecieku mamy do czynienia z informacjami dotyczącymi kolejnej generacji iPhone’a. Wynika z nich, że smartfon Apple ma posiadać wyświetlacz Retina Display o przekątnej 4″.

źródło

Komentarze

 • MarcinG

  Jeżeli komuś potrzebny taki mały iPad ?? przecież mamy iPhone – ja bym chętnie kupił jeszcze większego iPada np. 12″

 • Po co robić śmietnik takimi wpisami?
  Przecieki o mniejszym iPadzie nie pojawiają się “ostatnimi czasy”, tylko od momenty wypuszczenia iPada 1G i dodatkowo ledwo co można je nazwać przeciekami.
  “czyli fakt, że koncern może chcieć zgarnąć jeszcze większy kawałek tabletowego tortu, trafiając w gust klientów wolących bardziej mobilne urządzenia, które można zmieścić choćby do niewielkiej kieszonki w marynarce…” Przypadkiem nie ma już czegoś takiego? iPhone się nazywa.
  Kolejny serwis z którego robi się śmietnik :/

  • kseres

   Wyluzuj… nikt tak naprawde nie wie, co siedzi w glowie Apple, wiec warto sledzic te newsy.
   Poza tym, naprawde nie widzisz roznicy miedzy 3,5″ a 7″?

  • KanonierKa

   No nie, widziałeś gdzieś (w telewizji, internecie), jakiegoś iPada G ?

 • A co do produktów apple, to jak sprawdza się urządzenie kingston wi drive???Będzie się bardziej opłacało kupić wersję 16 gb, ale z kingstonem???

 • patapon

  12″ to by bylo cos! albo i nawet 15

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona