iA Writer na iPada w promocji za 0,79 euro

ia writer ipad

Każdy tablet, w mniejszym lub większym stopniu, stanowi dla użytkownika zastępstwo jego komputera. Wiele osób potrafi nawet przez kilka dni używać wyłącznie urządzeń mobilnych, a jedynie co jakiś czas zajrzeć do swojej głównej stacji roboczej. Poza konsumpcją treści jest dosyć liczna grupa klientów, którzy z powodzeniem piszą swoje teksty za pomocą iPada. To przede wszystkim oni powinni zwrócić uwagę na opisany niżej program – iA Writer.

Zapewne zastanawiacie się jaką aplikację wybrać, w czym pisać i dlaczego na przykład pakiet Office Microsoftu jest tak drogi. Tego nie wie nikt, ale wiele osób szuka zamienników, w których nie płaci się za markę, a które mają zbliżoną lub czasami nawet rozszerzoną funkcjonalność. Do takich osób trafia właśnie iA Writer.

ia writer ipad

Jest to bardzo znana aplikacja dostępna w AppStore, która pozwala na tworzenie tekstu. Główne jej zalety to łatwość obsługi i minimalistyczny, nierozpraszający design. Ponadto umożliwia jeszcze efektywniejszą pracę nad swoim dokumentem dzięki gestom i rozszerzeniom standardowej klawiatury. Wszystkie pliki można zapisać w programie lub zsynchronizować je ze swoim Dropboxem i po kilku sekundach kontynuować pisanie na komputerze.

iA Writer jest świetną aplikacją dla każdego, kto czasem potrzebuje napisać coś w terenie czy na wyjeździe lub po prostu nie ma ochoty siadać do komputera. W połączeniu z Apple Wireless Keyboard można nawet stwierdzić, że jest w stanie zastąpić z powodzeniem pracę na PC. Co najważniejsze, dziś rozpoczęła się promocja, dzięki której można nabyć tą aplikację w AppStore za jedyne 0,79 euro, co daje nam świetny i przydatny program w cenie jednego piwa. Obniżona cena zachęca do kupna przed zapowiedzianą dużą aktualizacją i rozszerzeniem funkcjonalności o synchronizację z iCloud.

Aplikacja iA Writer została przeceniona zarówno w wersji na iPada (0,79 euro), jak i na komputery Mac (3,99 euro).

Komentarze

 • Krzysztof

  “jest w stanie zastąpić z powodzeniem pracę na PC” To zabawne, ile dzisiaj tabletów jest w stanie zastąpić komputery PC, siadając na komputer potrzebujemy worda z jego funkcjami formatowania itp. a na tablecie nagle do “pracy” wystarczy… notatnik :)

  • Michał Otrębski

   Jeśli potrzebujesz pełnej funkcjonalności Worda to wystarczy kupić pakiet Office i po problemie.

   • grah

    A jeśli potrzebujesz pełnej funkcjonalności notatnika, to nic nie musisz kupować… ale jak widać i tak chcą sprzedać, nawet przeceniają.

 • agaryt

  powinniscie w takim razie wspomniec cos o Kingsoft Office dla androida ktory jest w promocji za £ 0,63 I funkcjonalnoscia wrecz rozwala inne tego typu programy dla androida. .. chyba tylko Polaris office moze sie rownac choc zdazylo mi sie ze pliki .doc zapisane przez polaris nie byly czytane pod windowsem a z kingsoft zero problemow :) No I Polaris nie jest ogolnie dostepny. …

  • sylas11

   Testowałem chyba wszystkie pakiety biurowe, które są dostępne na Androida. Żaden z nich (w tym Kingsoft Office) nie radzi sobie z nagłówkiem/stopką, w których są umieszczone tabelki z grafikami, co jest akurat dla mnie kluczowe. Najlepiej sobie radził Polaris Office, który po otwarciu pliku nawet poprawnie te nagłówki/stopki wyświetlił, jednak po edycji pliku i jego zapisie grafiki zniknęły :/

   • agaryt

    skomplikowanych naglowkow nie wstawialem, mysle ze z czasem te programy beda sie rozwijaly ,mnie chodzilo o to ze poza kingsoft office zaden z tych programow nie dziala w 100% poprawnie z …. zwyklym tekstem. … zawsze byl jakis problem jak nie z formatem tekstu to z obsluga. Z pewnych powodow jestem zmuszony do wprowadzania ok 30 stron tygodniowo na tablecie i dopoki nie pojawil sie kingsoft office nie nalezalo to do przyjemnosci. .

   • Artur

    No cóż, trzeba czekać na pakiet SoftMaker, który nie naruszy takich elementów dokumentu przy zapisie, oferując przy okazji format Open Office. Beta już sprawuje się coraz lepiej.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona