Ważne

Nowe tablety Motoroli 18 października?

motorola konferencja

Wielkimi krokami zbliża się premiera dwóch nowych tabletów Motoroli: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition. Z poprzednich nieoficjalnych informacji wynikało, że pierwszy z nich zadebiutuje w grudniu, natomiast drugi – w listopadzie. Wieści te zdają się potwierdzać nie tak dawne przecieki z sieci Verizon, na których temat więcej przeczytasz tutaj. A skoro mowa o połączeniu Motoroli i Verizonu, trudno nie odnieść wrażenia, że obie firmy wspólnie coś knują. Tym bardziej, że na 18 października została zaplanowana ich konferencja prasowa.

Poniżej krótka zapowiedź wideo wspomnianej konferencji. Niestety, niewiele można wywnioskować z tego filmiku (jeśli macie jakieś teorie – chętnie poznamy ;)).

Najciekawszy jest jednak podpis dodany do wideo na YouTube: “Four reasons to get excited…“. Można się więc domyślać, że Motorola planuje premierę czterech nowych urządzeń. Jakich? Wiele wskazuje na to, że 18 października poznamy dwa tablety: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition oraz dwa smartfony: Droid HD i jeszcze jeden, którego nazwy nie znamy.

Informacje odnośnie danych technicznych urządzeń są skrzętnie skrywane. Wiadomo jedynie, że Xoom 2 ma mieć ekran o przekątnej 10,1″, a Xoom 2 Media Edition – 8,2″. Według wcześniejszych wieści tablety mają oferować 4G, aparaty o rozdzielczości 5 Mpix, kamerki 2 Mpix, a rozdzielczość ich wyświetlaczy ma wynosić 1280 x 800 pikseli.

źródło

Komentarze

 • Krzyś

  A ja się pytam kiedy będzie Honeycomb 3.2 na moją “starą” Motorolę Xoom 3G !?

  • aaa

   Po co ci? Od wersji 3.1 praktycznie żadnych ważnych dla użytkowania zmian nie było. Chyba że nie masz jeszcze 3.1, wtedy współczuję, bo 3.0 to była totalna beta. :)

  • Marcin

   Też czekam na aktualizację do wersji 3.2 dla mojej Motorolki 3G a tu dalej cisza. Przecież ponoć polscy użytkownicy wersji wifi już od dwóch tygodni mogą pobrać aktualizację. Skro tak się sprawy mają do ciekawe kiedy i czy w ogóle możemy liczyć na ICS (4.0). Przy zakupie następnego tabletu, za takie podejście firmy do użytkowników ich produktów, Motorola w ogóle przeze mnie nie będzie brana pod uwagę!

 • Chudy

  autor artykułu sromotnie się pomylił, niestety na ten dzień będzie prezentowany nowy telefon motki (prawdopodobnie defy+)

  • Owszem, ale nie jest powiedziane, że wyłącznie ten jeden telefon zostanie zaprezentowany ;-)

 • yuyu

  to bedzie premiera Droid RAZR.
  Smarthone nawiazujacy do kultowej i super cienkiej Motoroli V3 z 2004 r.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona