Ważne

Tablet HTC Flyer 16GB za 99 dolarów! Błąd czy zapowiedź wyprzedaży?

Na pewno wiecie, jak to jest, kiedy, chcąc zjeść pyszne śniadanie, w pośpiechu biegnie się do piekarni, by dostać świeże i pachnące bułki. Jeżeli tak, doskonale odnaleźlibyście się w chaosie niespodziewanej promocji, jaka pojawiła się wczoraj w sieci amerykańskich sklepów Best Buy, gdzie można było kupić tablet HTC Flyer 16GB za 99 dolarów.

W ciągu kilku minut wyprzedano pierwszą serię towaru… Wtem okazało się, że jest to wyłącznie błąd BestBuy (na chwilę obecną nie wiadomo czy zamówienia z błędną ceną będą realizowane). W takich sytuacjach pojawiają się domysły czy faktycznie był to ludzki błąd (bo ktoś zapomniał dopisać dwójki przed 99), czy może HTC planuje kolejne obniżki cen urządzenia, a to była jedynie przedwczesna dawka tego, co nas czeka w najbliższych tygodniach. BestBuy upiera się przy błędzie – ale przecież nic innego powiedzieć nie mogą.

Warto przypomnieć, że początkowo tablet HTC Flyer kosztował 499 dolarów. Całkiem niedawno producent zdecydował się na znaczną obniżkę ceny modelu – na 299 dolarów. Tym bardziej przemawia do nas fakt, że HTC planuje kolejne obniżki, a przecież oszczędność 200 dolarów jest naprawdę warta zachodu.

Jeżeli macie jakieś wątpliwości na temat HTC Flyer, jestem pewien, że opublikowana przez nas recenzja tego urządzenia na pewno je rozwieje.

via Best Buy, Drodlife

Komentarze

  • xXx

    Byłem w BestBayu po ten model w promocyjnej cenie. W tym Mall’u w którym byłem BestBuy był otwarty od 10. Byłem przed sklepem już 15 minut przed otwarciem. Sprzedawca widząc że czekam wyszedł i spytał się czy może mi w czymś pomóc. Powiedziałem o promocji…a on o tym nie słyszał. Po czym poszedł i gdzieś zaczął wydzwaniać. Po otwarciu sklepu okazało się że promocja została błędnie wpisana na stronie i korekta (oficjalna) będzie o 12:00. Pan twierdził że dostał taką informację i nic z tym zrobić nie może – tzn. nie widzi możliwości sprzedania mi tego tabletu w cenie 99$. Cena jaką oferował to było 299$.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona