Ważne

Pióra Wacom Bamboo Stylus teraz w pięciu żywych kolorach

wacom bamboo stylus

Kupiliście nowy tablet Apple iPad 2 z kolorową pokrywą Smart Cover i poszukujecie piórka, które pasowałoby do zestawu? Nie kłopoczcie się więcej, ponieważ firma Wacom postanowiła wyjść na przeciw wszystkim tym, którzy doceniają połączenie funkcjonalności oraz modnego designu i rozszerzyła ofertę kolorystyczną produkowanych przez siebie piór Bamboo Stylus dla tabletów Apple iPad.

Piórko dostępne jest teraz w sześciu kolorach: białym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym, różowym oraz tradycyjnym czarnym. Jego zbalansowana waga i wymienna, gumowa końcówka sprawiają, że rysowanie, szkicowanie i pisanie za jego pomocą jest naturalne i sprawia ogromną przyjemność. Więcej informacji na temat piórka Wacom Bamboo Stylus znajdziecie w naszej recenzji.

Cena akcesorium wynosi 119 złotych z VAT, w sprzedaży na stronie producenta.

wacom bamboo stylus

Komentarze

 • endrju

  Pfff, co prawda nie wątpię w jakość tego produktu bo na pewno jest świetna, ale taka cena jest jak dla mnie trochę za duża… Ja zamówiłem do testów z allegro za 2 zł + 5 zł za przesyłkę.

  • magnesus

   Nie warto, na razie wszystkie testowane przeze mnie rysiki pojemnościowe to wyrzucone w błoto pieniądze. Rozważam jest Adonit Jot, bo to jedyny, który oferuje szansę na dobre pisanie. Ale jego cena jest zabójcza. Wacom to zwykły rysik “mazakopodobny”, nie nadają się do pisania.

   • Ghostcat

    19 lub 29$ (pro) to zabójcza cena? No nie przesadzajmy, większość porządnych stylusów kosztuje mniej wiecej tyle samo. A te popierdółki po pare złotych kompletnie do niczego się nie nadają.

    • aaa

     Sprawdź cenę przesyłki – drugie tyle.

     • ghostCat

      Zawsze można zebrać więcej chętnych i złożyć większe zamówienie ;-) Za transport płacisz wtedy tylko raz :-)

     • sylas11

      Jestem chętny do dołączenia się do zamówienia. Mam stylusa firmy Target (~50 zł), nie jest niby źle, ale pewnie mogłoby być lepiej.

   • Ghostcat

    Poza tym bamboo czy macally ( mimo grubszej nieco końcówki ) nadaje się wysminicie. Ok. Przynajmniej ja nie mam rzadnych kłopotów z pisaniem. Do notatek używałem penultimate, bamboo i teraz zostałem przy noteshelf i sprawdzają się znakomicie. Ale to moje zdanie ;-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona