Absurd: Apple iPad 2 HD miał trafić na rynek, ale został anulowany?

tablet apple iPad 2

Niedzielne popołudnie. Ze względu na dzień tygodnia na rynku tabletów nie dzieje się zbyt wiele. Taki stan rzeczy sprzyja przyjrzeniu się informacjom, które wydają się dość absurdalne. Jedną z nich jest ta, którą aktualnie czytacie. W sieci pojawiły się bowiem wieści, jakoby firma Apple planowała wydanie iPada 2 HD, by jakiś czas później go anulować ze względu na nadchodzącego iPada 3.

Analityk firmy Jefferies & Co., Peter Misek, donosi, że – rzekomo – koncern z Cupertino planował rynkową premierę iPada 2 HD. Żeby tego było mało, według niego firma Apple wyprodukowała już milion sztuk urządzenia, ale ostatecznie postanowiła więcej w niego nie inwestować, zastępując iPadem 3. Ciekawe co miało się stać z tym milionem iPadów…

Ciekawa jest też informacja, jakoby premiera iPada 3 miała nastąpić szybciej niż się tego spodziewamy. Według Petera Misek ma to mieć miejsce już pod koniec stycznia, co – porównując z wcześniejszymi plotkami – jest zdecydowanie za wczesnym terminem (iPada 3 spodziewamy się najwcześniej w marcu).

Bardzo podoba mi się opinia jednego z redaktorów CultofMac, że wspomniany analityk “huffing the magic hallucinogen jay bone” ;) Bo jak inaczej wytłumaczyć wygadywanie tak absurdalnych tez? Gigant, jakim jest Apple, nie pozwoliłby sobie na stratę milionów dolarów na produkcję urządzenia, które nigdy nie trafi na rynek… Traktujcie więc to info z przymrużeniem oka.

źródło

Komentarze

 • Katalizator

  Bardzo podoba mi się opinia jednego z redaktorów CultofMac, że wspomniany analityk „huffing the magic hallucinogen jay bone”. Taa, mi też się podoba szczególnie, że nie rozumiem tego.

 • faziok

  @Katalizator – huffing w slangu młodzieżowym znaczy ni mniej ni więcej, ćpać, wciągać, wdychać, magic jay bone to z kolei, potoczna nazwa skręta. Reszta chyba zrozumiała :)

  • Luksander

   Mozna sie ciekawych zeczy dowiedziec z tabletowo. dzieki.

 • mico

  tylko po co powtarzać tego typu bezsensowne “wiadomości” na Tabletowo ?

  • Bo są tak absurdalne, że aż śmieszne. Poza tym, jeśli później by się okazało, że to jedna prawda, a nie napisalibyśmy o tym, to by było nieciekawie, hmm? ;)

   • jankov

    Jedyne co by się stało to mielibyście mniej odwiedzin przez brak tego bzdurnego wpisu. Ot co.

 • jurek

  A mozecie jakos wypunktowac roznice pomiedzy tym, a tymi ipadami 2. Ciezko mi ocenic czy ip2 jest teraz atrakcyjny, a pojawil sie w ofertach operatorow (orange np), to i zorientowac sie trzeba. Pzdr.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona