Ważne

Notion Ink Adam dostanie Androida Ice Cream Sandwich w listopadzie

Notion Ink Adam – swego czasu jeden z najbardziej wyczekiwanych tabletów internetowych, obecnie wielki zapomniany. Można powiedzieć, że model ten zagubił się – z różnych powodów – w gąszczu urządzeń o zbliżonych parametrach technicznych, aczkolwiek stworzonych przez bardziej znanych producentów. Na blogu firmy Notion Ink pojawił się dziś nowy wpis CEO – Rohana Shravana, dotyczący dość istotnej kwestii – mianowicie Androida Ice Cream Sandwich. Co ciekawego przekazuje? 

Swego czasu Eric Schmidt stwierdził, iż premiera Androida Ice Cream Sandwich będzie miała miejsce najwcześniej w październiku. Fakt ten potwierdził teraz wspomniany Shravan twierdząc, że AICS zadebiutuje w drugiej połowie tegoż właśnie miesiąca. Ale nie jest to jedyna informacja, którą się podzielił – kolejna dotyczy aktualizacji tabletu Adam do przygotowywanej obecnie przez Google wersji Androida.

Notion Ink Adam ma otrzymać Androida Ice Cream Sandwich już w listopadzie.

Zadziwiająco szybko, prawda? Nie wiadomo czy Shravan ma tak wielkie zaufanie do swojego zespołu i wierzy, że w ciągu kilku tygodni będą w stanie dostosować swoją nakładkę Eden do współpracy z AICS czy może Notion Ink otrzymał już od Google wczesną wersję AICS, dzięki czemu zadanie to będzie znacznie ułatwione.

Jakkolwiek by nie było, trzymam kciuki, by faktycznie firmie udało się spełnić obietnicę i rozpocząć proces aktualizacji Androida dla Notion Ink Adam do wersji Ice Cream Sandwich.

A skoro już jesteśmy przy firmie Notion Ink – warto przypomnieć, że już na CES 2012 poznamy następcę Adama – Notion Ink Adam 2.

źródło

Komentarze

 • SyoMas

  Pitu-Pitu, zobaczę to uwierzę. Rohan już nie takie rzeczy obiecywał. Obiecywanie wychodzi mu najlepiej, potem długo, długo nic. Doszło do tego, że coraz poważniej rozważam sprzedaż Adama. Niestety zawsze w takich chwilach zwątpienia albo przychodzi mi go używać w słońcu albo milion pendrive-ów mam konieczność do niego podłączyć i wówczas nachodzi mnie refleksja, że nie ma dla Adama konkurencji na razie. Poza tym, przy tej całej swojej toporności Adam ma charakter i jakoś tak szkoda mi będzie się z nim rozstać :) Dlatego również trzymam kciuki by obietnice zostały spełnione.

  • aaa

   Acen Iconia nie byłby lepszy? Z jakimś małym hubem USB podłączonym w razie potrzeby (bo chyba ma tylko jedno łącze USB?)?

  • Zex

   True true… Najszybciej na styczeń-luty 2012r. można się spodziewać AICS’a na Adamie.

 • SyoMas

  Gdy ja zamawialem Adama to Acer dawal dopiero na zapowiedzi i nikt nie wiedzial co z tego wyniknie. Poza tym Adam ma unikalny ekran, ktorego zalety widac na powyzszym zdjeciu bo fotografowalem go tu w pelnym sloncu. Mozna o tym poczytac rowniez we wspominkach z wakacji
  http://www.tabletowo.pl/2011/07/09/notion-ink-adam-na-plazy-jak-sie-sprawdza/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona