Ważne

Prestigio PMP70743G – kolejny gracz na polskim rynku

Do sprzedaży na polskim rynku trafia kolejny tablet Prestigio – tym razem jest to model PMP70743G. Co rzuca się w oczy w jego nazwie? Nie wiem jak Wam, ale ja od razu zauważyłam 3G. Jak się okazało, nie bez powodu się ono tam znalazło, bowiem najnowszy tablet producenta posiada 3G.

Po bardzo dobrej informacji o obecności w tablecie 3G pora zejść na ziemię i przyjrzeć się pozostałym parametrom technicznym, które są dość przeciętne. Przede wszystkim należy wspomnieć o fakcie, iż pracuje w oparciu o Androida Gingerbread (2.3), a jego sercem jest procesor Cortex-A8 o częstotliwości taktowania 800MHz.

Urządzenie posiada 7-calowy ekran o nieznanej rozdzielczości (producent zapewnia, że “prezentuje żywe kolory i głębię obrazu”), dwie kamerki – przednią i tylną – obie 3 Mpix, wyjście HDMI, slot kart microSD, GPS oraz WiFi.

W zestawie z tabletem znajduje się skórzany pokrowiec, zasilacz oraz kabel USB do podłączenia urządzeń peryferyjnych.

Cena Prestigio PMP70743G nie została ujawniona.

Komentarze

  • Jan

    “Co rzuca się w oczy w jego nazwie? Nie wiem jak Wam, ale ja od razu zauważyłam 3G. Jak się okazało, nie bez powodu się ono tam znalazło, bowiem najnowszy tablet producenta posiada 3G.”

    Ahahahaha.. haha..hah… Paradne ;)

    A tak wracając do tematu – za te parametry to mogą szrpnąć max 1000zł. Drożej tego nie sprzedadzą bo tabletów z takimi bebechami jest trochę więc i konkurencja duża. No i odrobinę się spóźnili. Za jakieś 1500 można wyrwać Acer Iconia Tab A101 3G z Honeycombem 3.2, tegrą itd. Ja bym się raczej nie zastanawiał co wybrać. A wypuszczanie takiego sprzętu teraz odrobinę mija się z celem. No chyba, że cena będzie naprawdę konkurencyjna. ;)

    • Niech nie robią z nas ciemniaków… Na zachodzie nie poszedł to na wschodzie pewnie wezmą. Niech się więc przeliczą. Szkoda gadać. Czekam na inny model.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona