Tablet Fusion Garage Grid 10 200$ taniej. Konsekwencja braku popularności?

Pamiętacie niezwykłą kampanię reklamową TabCo i jej owoc, tablet Fusion Garage Grid 10? Zaprezentowane urządzenie wyróżnia się spośród produktów konkurencji niezwykle minimalistycznym wyglądem oraz autorskim systemem operacyjnym GridOS, którego interfejs oparto na siatce o nielimitowanej liczbie kafelków.

15 września jest dniem oficjalnej premiery rynkowej tabletu Grid 10 w Stanach Zjednoczonych. Na kilka dni przed tym wydarzeniem jego cena została obniżona aż o 200$, dzięki czemu Amerykanie będą mogli je nabyć za 299$ za wariant 16GB Wi-Fi oraz 399$ za wersję 16GB Wi-Fi + 3G. Trudno jednoznacznie określić przyczynę spadku ceny tabletu. Może to być chęć uczynienia go bardziej atrakcyjnym dla pierwszych użytkowników, próba pokonania konkurencji w kategoriach ekonomicznych, a także konsekwencja małego zainteresowania przedsprzedażą i brak popularności.

Bez względu na to, jaka jest prawda, za kilka dni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych będą mogli zakupić tablet Fusion Garage Grid 10 po promocyjnych cenach 299$ i 399$. Co ciekawe, wysyłka na teren całego kraju jest darmowa. Data europejskiej premiery urządzenie nie jest znana, lecz producent utworzył newsletter, który powiadomi Was o tym wydarzeniu.

via Engadget

Komentarze

 • patapon

  wciaz bym sie zastanawial przy tej cenie

 • s

  no no, jak 10 200 $ taniej, to biorę :)

  • LogIn

   No tak tytuł mógł brzmieć tak “Tablet Fusion Garage Grid 10 taniej o 200$. Konsekwencja braku popularności?” Co by nie mylić z 10200$:)

 • mmm

  wątpię, że i za tyle ktoś to kupi, pewnie większość woli transformera w podobnej cenie. Jakby to z 200$ kosztowało to by mieli szansę zaistnieć.

 • Jan

  Mi to bardzo przypomina sytuację z systemami typu WebOS. Jest to nowość, niesprawdzona, z pewnie małą ilością aplikacji/gier itp. Jeszcze nie do końca stabilna i tak naprawdę ci co to kupią będą beta testerami. Dlatego ten numer raczej nie przejdzie albo przynajmniej nie od razu. Przyznam, że choć ogólnie interesuję się tematem tabletów to o tym systemie czytam dziś po raz pierwszy i uzupełniam informacje dopiero. Czyli nie jest jakoś szczególnie popularny – ale nie wygląda źle. Tyle, że cena, jak na wprowadzenie takiej “nowinki” nieco za wysoka.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona