Tablet Fusion Garage Grid 10 200$ taniej. Konsekwencja braku popularności? - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Fusion Garage Grid 10 200$ taniej. Konsekwencja braku popularności?

Tabletowo.pl Tablet Fusion Garage Grid 10 200$ taniej. Konsekwencja braku popularności? Nowości

Pamiętacie niezwykłą kampanię reklamową TabCo i jej owoc, tablet Fusion Garage Grid 10? Zaprezentowane urządzenie wyróżnia się spośród produktów konkurencji niezwykle minimalistycznym wyglądem oraz autorskim systemem operacyjnym GridOS, którego interfejs oparto na siatce o nielimitowanej liczbie kafelków.

15 września jest dniem oficjalnej premiery rynkowej tabletu Grid 10 w Stanach Zjednoczonych. Na kilka dni przed tym wydarzeniem jego cena została obniżona aż o 200$, dzięki czemu Amerykanie będą mogli je nabyć za 299$ za wariant 16GB Wi-Fi oraz 399$ za wersję 16GB Wi-Fi + 3G. Trudno jednoznacznie określić przyczynę spadku ceny tabletu. Może to być chęć uczynienia go bardziej atrakcyjnym dla pierwszych użytkowników, próba pokonania konkurencji w kategoriach ekonomicznych, a także konsekwencja małego zainteresowania przedsprzedażą i brak popularności.

Bez względu na to, jaka jest prawda, za kilka dni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych będą mogli zakupić tablet Fusion Garage Grid 10 po promocyjnych cenach 299$ i 399$. Co ciekawe, wysyłka na teren całego kraju jest darmowa. Data europejskiej premiery urządzenie nie jest znana, lecz producent utworzył newsletter, który powiadomi Was o tym wydarzeniu.

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona