Wygraj jeden z 20 tabletów HTC Flyer w konkursie Orange

Weekend po powrocie z Berlina (z IFA 2011) minął nadspodziewanie szybko – w takim tempie, że aż ciężko było siąść do komputera i cokolwiek napisać. Przez to właśnie zdarzyło nam się ominąć informację na temat konkursu organizowanego przez sieć Orange, w którym można wygrać jeden z dwudziestu tabletów HTC Flyer.

Zasady konkursu trwającego do końca września są bardzo proste: każdy, kto przez internet kupi smartfon HTC w Orange, będzie proszony o wymyślenie hasła promującego zakupy w sklepie internetowym operatora. Nie można oprzeć się wrażeniu, że Orange chce tanim kosztem zyskać sporo pomysłów na hasła reklamowe – ale i tak na pewno sporo osób stanie do boju o jeden z najdroższych tabletów na rynku.

Regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem, natomiast nasza recenzja HTC Flyertu.

Tymczasem przypomnę, że trwa nasz konkurs, w którym można wygrać dwa tablety Kiano oraz klawiaturę z etui dla tabletów – więcej informacji tutaj.

źródło

Komentarze

 • BartekS

  O rozdawaniu to chyba mogła by być mowa, gdyby były całkiem za darmo. Tal to tylko bonus / prezent i to możliwy do otrzymania a nie pewny.

 • Meca

  Zgadzam się z przedmówcą, nikt nic nie daje za darmo!
  Pozdrawiam

 • wojtek

  Tzw. pytania otwarte pojawiają się po to, by obejść prawo – oficjalnie wybierasz zwycięzce na podstawie pytania otwartego, w rzeczywistości losujesz bez komisji i całego halo z tym związanego …

 • W tym sezonie Apple naprawdę się postarał. Nagrody, jakie są do wygrania w konkursie organizowanym przez tą firmę są

  sporo warte
  http://www.facebook.com/iSpotAPR

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona