Android Jelly Bean następcą Ice Cream Sandwich? - Tabletowo.pl
Ważne

Android Jelly Bean następcą Ice Cream Sandwich?

Tabletowo.pl Android Jelly Bean następcą Ice Cream Sandwich? Nowości   Premiera najnowszej wersji systemu Android Ice Cream Sandwich będzie miała miejsce za dwa, trzy miesiące, a w sieci już pojawiły się informacje o jego następcy, Jelly Bean.

Jelly Bean to jeden z najbardziej prawdopodobnych pseudonimów nowej odsłony oprogramowania z zielonym robotem w logo. Kontynuuje ona specyficzną tradycję nazewnictwa kolejnych wersji systemu operacyjnego po różnej maści słodkościach.

Portal This Is My Next skontaktował się z zaufanym źródłem, które potwierdziło, że Google myśli o kolejnym Androidzie. Nowości, jakie zaoferuje nie są znane, wiemy jednak, że wszystko to, co najważniejsze (zmiany w architekturze, funkcjonalność, odświeżony wygląd) znajdzie się w Ice Cream Sandwich. Nie będzie to więc, jak się tego obawiali eksperci, odgrzewany Gingerbread lub lekko zmieniony Honeycomb. Pełna unifikacja oprogramowania Android na smartfonach i tabletach położy kres jednej z największych wad tego ekosystemu – fragmentacji.

Lubicie żelki?

via This Is My Next

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona