Ważne

Yarvik Tab250. Niską ceną (599 zł) zdobędzie klientów?

Już niebawem na polskim rynku pojawi się kolejny tablet firmy Yarvik, będącym następcą nieciekawego, niskobudżetowego modelu Yarvik 7. Mowa o Yarvik Tab250, którego parametry techniczne powinny zadowolić mało wymagających klientów, poszukujących taniego urządzenia. W tym przypadku możemy mówić o niskiej cenie – 599 złotych – i całkiem znośnych danych technicznych (jak za te pieniądze).

Tab250 może się pochwalić 7-calowym ekranem pojemnościowym (w poprzedniku był oporowy) o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesorem o częstotliwości taktowania 1GHz (w porównaniu do 600MHz), Androida 2.3 Gingerbread (w Yarvik 7 – Android 2.1). Brakuje mu tylko 3G… I nie wiadomo jaka jest jakość wykonania obudowy…

Więcej informacji na jego temat znajdziecie w poniższej informacji prasowej:

W rodzinie tabletów marki Yarvik pojawił się właśnie nowy model, idealny dla użytkowników, którym zależy na tym, by mieć tablet zawsze przy sobie – w plecaku, torebce czy nawet kieszeni. Yarvik Tab250 wyposażony jest w 7-calowy ekran dotykowy (technologia pojemnościowa, multi-touch), procesor taktowany zegarem 1 GHz i system operacyjny Android w wersji 2.3 (Gingerbread).

Połączenie wydajnych podzespołów i niewielkich rozmiarów czyni Tab250 doskonałą propozycją dla użytkowników mobilnych, którzy z tabletu chcą korzystać nie tylko w domu, ale także w szkole, pracy, czy podczas podróży. Najnowszy produkt Yarvik doskonale sprawdzi się jako urządzenie do surfowania po Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, czytania e-książek, uruchamiania gier, słuchania muzyki czy oglądania filmów.

Co ważne, urządzenie wyposażone jest w złącze mini HDMI – możemy więc bez problemu podłączyć je np. do telewizora. Jest to o tyle istotne, że Tab250 bez problemu odtwarza wideo HD 720p – a takie filmy najlepiej wyglądają na dużym ekranie telewizora.

Niewątpliwym atutem tabletu jest 7-calowy ekran LCD doskonałej jakości. Wyświetlacz charakteryzuje się rozdzielczością 800×480 pikseli i wykonany jest w technologii pojemnościowej (z obsługą multi-touch). Konfigurację uzupełniają: wydajny procesor ARM11, taktowany zegarem 1 GHz, 256 MB pamięci RAM oraz 4 GB wbudowanej pamięci Flash (dzięki czytnikowi kart microSD, pamięć można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB).

Urządzenie wyposażone jest również we wbudowaną kamerę internetową (która przyda się do korzystania z wideo-chatów), miniUSB (z funkcją Host – do zestawu dołączony jest odpowiedni przewód) oraz standardowy port słuchawkowy 3,5 mm.

Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3 (Gingerbread). Urządzenie mierzy 198 x 127 x 12 mm i waży ok. 380 g. Jego cenę ustalono na 599 zł.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona