Toshiba Libretto W100 wędruje do… (wyniki konkursu)

W nocy z poniedziałku na wtorek zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na konkurs zorganizowany wspólnie z Toshibą, w którym do wygrania było urządzenie Libretto W100. Co prawda ogłoszenie wyników miało nastąpić dopiero 9 września, jednak już teraz – z wielką przyjemnością mogę ogłosić, że jury zakończyło obrady.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a na skrzynkę mejlową otrzymaliśmy naprawdę mnóstwo ciekawych projektów, z których bardzo trudno było wybrać tą jedną, do twórcy której powędruje nagroda. Poziom prac był bardzo wysoki, a decyzja jury – uwierzcie – nie była łatwa.

Ostatecznie zdecydowaliśmy, że nagrodę, Toshibę Libretto W100, otrzyma…

Pan Dariusz S. ze Szczecina!

Serdecznie gratulujemy Panu Dariuszowi, a wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w kolejnym konkursie, gdzie do wygrania są dwa tablety internetowe, zapraszam na stronę konkursową. Poniżej praca konkursowa Pana Dariusza:

Komentarze

 • Luke

  Gratuluję inwencji twórczej i szczęścia. Gdyby przypadkiem taką sytuację zastał leśniczy… ;>

 • yhy tak

  yhy a jaką to zdjęcie ma zgodność z regulaminem? To jest czysto reklamowe zdjęcie i przedstawia ciekawą sytuację a nie ciekawe miejsce. Coś mi się wierzyć nie chce, że najciekawszym miejscem w jakie ludzie zabrali toshibę był las. Kreatyrności nie mogę zaprzeczyć ale to nie ten konkurs chyba. Inny był temat przewodni.

 • vol

  dokladnie mialo byc miejsce a nie zdjecie reklamowe?????

 • d.

  Każdy mógł przedstawić zdjęcie jak chciał, w regulaminie nie zabraniano go też edytować, czy dodawac napisow. Laptop w lesie moze nie jest odjechanym pomyslem, ale laptop w lesie, w ktorym jest przywiazana kobieta to juz co innego;)

 • termiczny

  Pomysł fajny, ale te napisy reklamowe popsuły wszystko.

 • wwwppp

  Dobre! ciekawy pomysł..gratuluje wygranej! moim zdaniem zasłużona

 • MEKINTOSZ

  Bez tych napisow przekaz bylby zupelnie niejasny, wrecz podejrzanie negatywny ( uwieziona w lesie zniewolona kobieta )

 • Kris

  Bardzo ciekawe miejsce super no naprawdę miało być zdjęcie w ciekawym miejscu a to zdjęcie nie jest zgodne z założeniami konkursu bo miejsce jest zupelnie przypadkowe a zdjęcie jest reklamowe

 • Jak Toshiba decydowała o wygranej to się nie dziwię, jak redakcja to trochę kiszka

 • Jan

  Skąd ta pewność, że to nie jest ciekawe miejsce? A może to las Smoleński? Ja patrzyłem na zdjęcie wystarczająco długo by w 14 sekundzie usłyszeć strzały ^^

 • ksysiojezyna

  Pomijając wszelki sarkazm i ironię… ekipo Tabletowo – następnym razem ustalcie lepszy regulamin, najciekawsze MIEJSCE to nie to samo co najciekawszy PROJEKT (w domyśle – reklamowy). Osobiście jestem zażenowany wyborem, ale cóż, komercja to siła.
  Swoją drogą aż strach pomyśleć jaki to kolor zwycięży w obecnym konkursie (liczy się humor i kreatywność – sic!).
  P.S. Do wypowiedzi “d.” – nie lobbuj perfidnie… a co by było jakbym wyleciał w przestrzeń kosmiczną tam uwiecznił prosty napis TOSHIBA (obojętnie na czym) – zapewne też nie miałbym szans, bo to niekomercyjne, niereklamowe, nie daje przekazu, że TOSHIBA rządzi… tyle, że w regulaminie jest jak byk – cyt. “zrobić zdjęcie logo lub laptopa TOSHIBA w najbardziej odjechanym miejscu!” No ale kosmos widocznie takim miejscem by nie był, eh…

 • d.

  Nie lobbuje tylko wyrażam swoje zdanie. Nie podoba ci się praca i uważasz, że jest niezgdodna z regulaminem – masz do tego prawo. Ja mam prawo wyrazić swoje zdanie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona