Tanie tablety AndyPad i AndyPad Pro zawitały do Europy

AndyPad i AndyPad Pro, tanie tablety rodem z Wielkiej Brytanii, dostępne są już w większości krajów Europy. Oba urządzenia pojawiły się na oficjalnej stronie producenta w cenach odpowiednio 129£ za AndyPad z pamięcią 8GB oraz 179£ za AndyPad Pro oferujący 16GB pamięci, wideokamerę, aparat cyfrowy i pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Tablety wyposażono w 7-calowe wyświetlacze (ekran tańszego AndyPada wykonano w technologii oporowej i ma on rozdzielczość 800 x 480 pikseli), system operacyjny Google Android Gignerbread i akumulator pozwalający na około 6 godzin pracy.

Modele z serii AndyPad wydają się być najbardziej odpowiednim wyborem dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z systemem Android. Ich zakupu można dokonać na oficjalnej stronie internetowej producenta. Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji, poniższe wideo rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące działania tabletów AndyPad.

via Endgadget

Komentarze

 • Zex

  Około 130zł (bez kosztów wysyłki) mniej niż za H. Ideos Slim – nie wiem czy opłacalny zakup.

  • Jan

   Jakie 130 zł? Funty szterlingi czyli GBP. W przeliczeniu na złotówki słabszy będzie około 620 zł a mocniejszy około 860 zł. Biorąc pod uwagę te ceny i specyfikację nie są one jakoś zabójczo tanie. Są po prostu w rozsądnej cenie.

   • Omiń nawias i wyjdzie “Około 130 zł mniej niż za H. Ideos Slim” ;-)

   • Zex

    Dokładnie – porównuję “bardziej porównywalnego” tj. droższy model. W Auchan’ie Slim jest za 990zł a do tego jeszcze możesz go kupić w ofercie na 10 rat. Zresztą dziś po niego jadę, zmęczyło mnie czekanie. Zastanawiałem się nad Ainol’em, ale skoro hipermarket “zasponsoruje” mi Slim’a – czemu nie :)
    Może jak będzie MediaPad bądź ta nowa Toshiba (A200 jeśli dobrze pamiętam)… tylko kiedy to będzie? Poza tym to i tak nadal nie będzie to co bym chciał więc po zachwalaniach Azawakh’a i recenzji Kolegi Jarosława – najbliższy kwartał spędzę ze Slimem :D

 • a procesor i RAM?

 • The Andy Pad is powered by an impressive Cortex A8 1.2 processor with 512 RAM and a dynamic 3D capable GPU.

  Jakb miało USB hosta to wziąłbym w ciemno

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona