Macie jakieś pytania do producentów obecnych na IFA 2011? - Tabletowo.pl
Ważne

Macie jakieś pytania do producentów obecnych na IFA 2011?

Targi technologiczne to jedna z niewielu okazji, by osobiście zadać nurtujące pytania przedstawicielom wielu firm, w ofercie których są tablety internetowe. I choć tegoroczne IFA 2011 to tabletowa porażka (o czym bardziej rozpiszę się innym razem), to kilku rzeczy już nam się udało dowiedzieć.

I tak, dzięki Waszym dotychczasowym pytaniom, dowiedzieliśmy się już, że pierwsza oficjalna prezentacja czterordzeniowej Tegry 3 (Kal-El) z podaniem wszelkich szczegółów na jej temat, ma mieć miejsce w październiku, natomiast produkcja ma ruszyć pod koniec roku. Przedstawiciel nVidii nie chciał zdradzić więcej szczegółów na temat tej jednostki twierdząc, że nie jest uprawniony do ujawniania tego typu informacji.

Dowiedzieliśmy się także, że Dell Streak 7 dostanie oficjalną aktualizację Androida do wersji 3.2 Honeycomb w październiku. Żeby tego było mało, ma ona znacznie wpłynąć na długość pracy akumulatora – według informacji, które udało nam się wyciągnąć od przedstawiciela Della, bateria ma pracować nawet do 8-9 godzin.

Dzięki Wam skoczyliśmy także na stoisko Archosa, gdzie przemiła pani poinformowała nas, że ekran obu najnowszych tabletów: 80 G9 i 101 G9 zostały pokryte plastikiem, że planowana jest aktualizacja systemu do wersji Ice Cream Sandwich oraz że do sprzedaży trafi za 4-6 tygodni.

Macie jakieś pytania do poszczególnych firm obecnych na IFA dotyczące ich tabletów? Jeśli tak, zadajcie je w komentarzach, a my postaramy się uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź. Prosimy o podsyłanie pytań najpóźniej do poniedziałku (włącznie).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona