Tabletowo.pl na IFA 2011! - Tabletowo.pl
Ważne

Tabletowo.pl na IFA 2011!

Tabletowo.pl Tabletowo.pl na IFA 2011! Ciekawostki Nowości

IFA 2011! Jeśli uważnie śledzicie Tabletowo.pl (i nasz profil na Facebooku), na pewno wiecie już, że od dwóch dni jesteśmy (ja i Jarek) w Berlinie, skąd na bieżąco zdajemy relację z tego, co się dzieje na targach. I choć oficjalnie zaczynają się dopiero dziś o 10ej (tj. 2 września), to przez ostatnie dwa dni sporo się już wydarzyło – a to przecież dopiero początek!

Byliśmy już na konferencji Sony, gdzie mogliśmy się pobawić tabletami Sony S i Sony P. Odwiedziliśmy Samsunga (który zaprezentował Galaxy Tab 7.7 i Galaxy Note) oraz Toshibę, której tablet AT200 bardzo przypadł nam do gustu. Dodatkowo firma ViewSonic pokazała trzy modele: ViewPad 7x, 7e oraz 10pro, Medion – LifeTab, Lenovo – IdeaPad A1.

W Berlinie będziemy do samego końca targów, więc odwiedzajcie nas często, by wiedzieć, jakie tablety zaprezentowały poszczególne firmy i zobaczyć materiały przedstawiające ich działanie. Zostańcie z nami! IFA 2011!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona