Samsung Galaxy Tab 7.7 (GT-P6200) - jaki będzie? - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Tab 7.7 (GT-P6200) – jaki będzie?

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.7 (GT-P6200) - jaki będzie? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

UPDATE (1.09.2011):

Tablet został oficjalnie zaprezentowany. Więcej informacji TUTAJ.

Wydawać by się mogło, że z każdym kolejnym przeciekiem powinniśmy wiedzieć coraz więcej na temat Samsunga Galaxy Tab 7.7. Okazuje się jednak, że sytuacja komplikuje się coraz bardziej, a ostatecznie wyklaruje się dopiero za kilka dni na konferencji producenta, na którą – mamy nadzieję – uda nam się dostać. Tymczasem warto prześledzić ostatnie spekulacje dotyczące najnowszego tabletu Samsunga.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że producent szykuje się do premiery następcy Galaxy Tab (7″), który ma być dostępny w dwóch wersjach: GT-P6200 (z 3G+WiFi) i GT-P6210 (z WiFi). To było jeszcze za czasów, gdy nazwa nowego urządzenia nie była znana. Teraz, gdy wiemy już, że będzie to Samsung Galaxy Tab 7.7, w sieci pojawiły się certyfikaty modelu – zarówno WiFi, jak i Bluetooth.

Interesujący jest fakt, iż w obu przypadkach tablet należy do kategorii „smartfonowej” i nigdzie tu nie ma mowy o tym, że jest właśnie tabletem. Czy to oznacza, że urządzenie będzie pracowało w oparciu o Androida 2.3 Gingerbread, a nie 3.x Honeycomb? Wszystko jest możliwe, ale to jeszcze nie koniec…

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.7 (GT-P6200) - jaki będzie? Nowości Plotki / Przecieki Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.7 (GT-P6200) - jaki będzie? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Kolejna porcja informacji pochodzi z kodu amerykańskiego T-Mobile, gdzie tablet został zarejestrowany przez Samsunga jako „SGH-T869”. Jak widzicie poniżej, ma mieć procesor Cortex-A9 oraz wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Czyżby faktycznie producent szykował tablet z ekranem AMOLED? Robi się coraz ciekawiej…

Następne wieści dotarły z japońskiej sieci NTT Docomo, gdzie 7-calowy (7,7″?) tablet Samsunga spodziewany jest w listopadzie. Według tego przecieku urządzenie ma mieć na pokładzie Androida Honeycomb.

Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie powyższe informacje nie zostały przez nikogo oficjalnie potwierdzone, więc należy traktować je z przymrużeniem oka. Konferencja Samsunga już 1 września – na niej dowiemy się wszystkiego na temat Galaxy Tab 7.7.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.7 (GT-P6200) - jaki będzie? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona