Ważne

Upgrade 4G LTE Motoroli Xoom już wkrótce

Jak donosi Verizonwireless już wkrótce ma się pojawić upgrade Motoroli Xoom, który będzie wspierał 4G LTE. W pierwszej kolejności ma być dostępny dla klientów biznesowych i rządowych, a następnie dla szerszej rzeszy użytkowników.

Aby być informowanym o możliwości takowego upgrade’u należy zapisać się na tej stronie. Póki co, e-maile z informacjami są wysyłane tylko do wspomnianych wyżej klientów, którzy biorą udział w programie pilotażowym firmy Motorola.

Proces aktualizacji polega na wysłaniu tabletu do miejsca, w którym Motorola będzie wstawiała modem 4G LTE do swoich urządzeń. Czas realizacji dla uczestników programu pilotażowego to 3 dni robocze. Warto przypomnieć, że do końca roku firma ma w planach zwiększyć liczbę tabletów 4G LTE w swoim portfolio o dwa nowe modele.

Póki co, w Polsce nie ma ani 4G, ani mowy o takiej aktualizacji, lecz myślę, że to wszystko będzie tylko kwestią czasu. Jak na razie my objadamy się smakiem, ale niektórzy zagraniczni Czytelnicy Tabletowo.pl już niedługo będą mogli skorzystać z tej usługi.

źródło, źródło

http://www.bgr.com/2011/08/25/motorola-xoom-4g-lte-upgrade-begins-next-week/

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona