Nowe gry Gameloftu będą uniwersalne - Tabletowo.pl

Nowe gry Gameloftu będą uniwersalne

Tabletowo.pl Nowe gry Gameloftu będą uniwersalne Aplikacje Apple Ciekawostki

Z centrali Gameloftu, największego producenta gier na platformy mobilne, nadeszła dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy różnej maści urządzeń Apple. Firma rozpoczęła wdrażanie w życie planu, który ma na celu usunięcie fragmentacji w tytułach dostępnych w AppStore. W związku z tym wszystkie nowe gry Gameloftu będą uniwersalne, czyli kompatybilne zarówno z telefonem iPhone, jak i tabletem iPad.

Uczynienie gier Gameloftu uniwersalnymi przełoży się na spore oszczędności dla wielbicieli kieszonkowego grania. Posiadacze iPhone’a, iPoda touch oraz iPada będą szczególnie zadowoleni, ponieważ nie będą musieli płacić dwukrotnie, aby grać w tę samą produkcję na dwóch (lub więcej) urządzeniach.

Pierwszym uniwersalnym tytułem ze stajni Gameloft jest inspirowana fenomenem World of Warcraft gra MMORPG Order & Chaos: Online.

via Joystiq

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona