Asus Eee Pad Transformer 3G w Europie w październiku? (update: w Niemczech już jest) - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Eee Pad Transformer 3G w Europie w październiku? (update: w Niemczech już jest)

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer 3G w Europie w październiku? (update: w Niemczech już jest) Nowości Plotki / Przecieki

Zadowoleni posiadacze Asusa Eee Pad Transformer twierdzą, że tablet ten ma wszystko, co jest im potrzebne do szczęścia, a dodatkowo kosztuje niewiele. Bardziej wymagający klienci uważają jednak, że czegoś mu brakuje. Przede wszystkim USB (którego w dachówce nie ma, jest za to w dodatkowo płatnej klawiaturze) oraz 3G. Dla wszystkich czekających na wersję urządzenia z 3G mam dobrą wiadomość – wiele wskazuje na to, że już niedługo w końcu zadebiutuje w sprzedaży.

Redaktorzy Tablet Magazine donoszą, iż na początku października Asus Eee Pad Transfomer z 3G ma się pojawić w sprzedaży w Niemczech. Ta informacja nieco odbiega od wcześniejszej, według której tablet miał trafić na półki sklepowe jeszcze w sierpniu – to jednak dotyczyło Wielkiej Brytanii, a – jak wiemy – plan wydawniczy Asusa w różnych krajach jest bardzo skomplikowany, co mogliśmy obserwować podczas wprowadzania do sprzedaży Eee Pad Transformer bez 3G.

Kiedy Asus Eee Pad Transformer wzbogacony o 3G pojawi się w sprzedaży w Polsce? Nie wiadomo czy kiedykolwiek się to stanie. Jak zapewne pamiętacie, polski oddział Asusa poinformował jakiś czas temu, że „obecnie nie planuje wprowadzania wersji 3G do Polski” (dla przypomnienia screen poniżej).

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer 3G w Europie w październiku? (update: w Niemczech już jest) Nowości Plotki / Przecieki

Cena urządzenia z 3G i 16GB w Niemczech ma wynieść 499 euro (z klawiaturą: 599 euro), natomiast z 3G i 32GB – 599 euro (z klawiaturą: 699 euro). Znając politykę cenową producentów – w tym Asusa, w Stanach cena będzie porównywalna… tyle że w dolarach (tzn. 3G+16GB za 499… dolarów).

Oczywiście bez 3G można się obejść dzięki tetheringowi, aczkolwiek to rozwiązanie też ma kilka minusów – przede wszystkim rozładowuje oba urządzenia (tablet i telefon) jednocześnie. W przypadku tabletu z 3G trzeba pamiętać o dodatkowym zobowiązaniu, jakim jest opłata za mobilny internet.

UPDATE (20.08):

Nasz Czytelnik – Manieq – informuje w komentarzu, że Asus Eee Pad Transformer z 3G jest już dostępny w sprzedaży w Niemczech.

UPDATE (21.08):

Potwierdza to także niemiecki Amazon oraz PhoneHouse – dzięki TM!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona