Ważne

Co Samsung zaprezentuje podczas targów IFA?

Od 2 do 7 września w Berlinie będą miały miejsce targi IFA 2011. Wezmą w nich udział wszyscy najwięksi producenci elektroniki użytkowej, w tym interesujących nas tabletów internetowych. Do imprezy pozostał jeszcze dwa tygodnie, ale Samsung już dziś kusi nowościami, jakie tam zaprezentuje. Poniższy film jest nową wersją reklamy, która kilka miesięcy temu towarzyszyła premierze rewelacyjnego smartfonu Galaxy S II. Dziennikarze zakładają, że podczas targów IFA światło dzienne ujrzy jego następca. To możliwe, chociaż my mamy nadzieję także na tablet. Jeśli uważnie przyjrzycie się ostatnim sekundom filmu, zauważycie, że ukryte pod plamą światła urządzenie, które dziewczyna trzyma w obu dłoniach, jest większe od pokazywanego wcześniej smartfonu. Czyżby Galaxy Tab 7 z procesorem 1.2GHz? Przekonamy się już we wrześniu. Cokolwiek Samsung zaprezentuje, my tam będziemy i dostarczymy Wam informacji z pierwszej ręki!

via Netbook News

Komentarze

 • ja

  Coś wielkiego nadchodzi? SGS3? Możliwe… a rękach jak nic mają smartphone…

  Jeśli tylko cena będzie atrakcyjna względem iP 5, i możliwości lepsze… biorę :D

 • 2marekm

  Powiedzcie czy ja za dużo wymagam ???
  USB, SD, 3G, HDMI może nie być. Pamięć minimum 32 GB.

 • GieKa

  Wkrótce Samsung ma zaprezentować nowy aparat typu EVIL, NX200. Co ciekawe ma mieć WiFi i będzie mógł być sterowany ze smartfonów i tabletów.

 • lol

  Samsung nic nie zaprezentuje bo go Apple zablokuje:D

  A tak na serio to mam nadzieję na tablet z amoledem. Co prawdą nic androidowego i tak bym nie kupił, ale byłby to dość istotny krok do przodu i dało by to nadzieję na pojawienie się ich w niedalekiej przyszłości także w tabletach z iOS i Win8.

 • Marcin “Azawakh” Wojciechowski

  Wspaniale! Już doczekać się nowości nie mogę mojego ulubionego Samsunga.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona