Ważne

Android Gingerbread dla Coby MID1125

Niskobudżetowy tablet Coby MID1125 otrzymał aktualizację oprogramowania do wersji Android Gingerbread. Wszystko fajnie, ale… czym jest MID1125? To jeden z trzech tabletów, które jeszcze nie pokazały się w internetowym portfolio producenta. Dwa pierwsze, wyposażone kolejno w 7- i 8-calowe ekrany oporowe, to modele dedykowane klientom o anemicznie cienkich portfelach.

Coby MID1125 zdecydowanie prezentuje się najciekawiej z całej trójcy: ma 10-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, “szybki” procesor 1GHz (najprawdopodobniej leciwy już Cortex-A8), 4GB pamięci wewnętrznej, wyjście HDMI, moduł Wi-Fi 802.11 b/g/n, kamerkę internetową VGA oraz wcześniej wspomniany system operacyjny Android Gingerbread z dostępem do biblioteki aplikacji AppsLib.

Brzmi znajomo? Nie dziwię się, ponieważ MID1125 jest starym, dobrze nam znanym tabletem MID1025, któremu zaktualizowano oprogramowanie i nadano nową nazwę. MID1125 wyceniono na 299.99$.

via Netbook News

Komentarze

 • Maciek

  Ale fanzolenie! Niskobudżetowy zamiast tani; trójca a trójka to nie to samo, a to jednogigahercowy procesor to już leciwe dziadostwo…. człowiek – idź-że do dentysty albo wypij co i nie marudź jak stara baba.

 • Maciek

  I jak było do przewidzenia nie ma informacji że to kosztuje 149,- dolarów

  • Nic dziwnego, że takiej informacji nie ma, ponieważ tablet kosztuje 299.99$. Pozdrawiamy Czytelników, także tych, którym nie podobają się sformułowania użyte w naszych artykułach.

 • Maciek

  Dzxiękujemy pięknie za podanie ceny (i juz mamy cztery posty :)

  • lol

   czytając poprzednie można dojść do wnioski, że o cztery za dużo:)

 • Redakcja każdego portalu stara się codziennie czymś zaciekawić swoich czytelników. Akcja typu “Googiel kupił Motkę” zdarza się raczej nie często, dlatego redakcja szuka dla gości wiadomości, które mogą ich zaciekawić. Jeżeli oczekujesz tylko przełomowych newsów, to wystarczy jak raz na kwartał kupisz jakąś branżową gazetę. Odwiedzając portale internetowe nie licz na to, że codziennie będzie test nowego iPada i prezentacja iPhhone 5.

  • termiczny

   Racja! :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona