Ważne

Orange wprowadza do oferty trzy tablety, czwarty w drodze

Dotychczas tabletów internetowych w ofertach naszych krajowych operatorów było jak na lekarstwo, bo i w wolnej sprzedaży można ich było znaleźć niewiele. Na szczęście sytuacja zmienia się z miesiąca na miesiąc, czego dowodem było chociażby ostatnie wprowadzenie do oferty T-Mobile Motoroli Xoom, a obecnie kilku urządzeń do Orange.

Rzecznik Grupy TP poinformował, że do oferty pomarańczowego operatora zostały wprowadzone trzy tablety: Motorola Xoom, HTC Flyer oraz Dell Streak 7. Żeby tego było mało, niebawem planowane jest wprowadzenie także Samsunga Galaxy Tab 10.1 (którego sprzedaż w Europie została wstrzymana przez Apple, aczkolwiek nie w Polsce).

Tablety w Orange sprzedawane są z usługami Orange Free Set oraz Nowym Business Everywhere. Szczegóły dotyczące ofert biznesowych i cen znajdziecie na stronie internetowej Orange, natomiast dla klientów indywidualnych – poniżej.

HTC Flyer i Motoroli Xoom w Orange Free na 24 miesiące (są takie same):
– Orange Free 99,90: 1799 złotych,
– Orange Free 129,90: 1479 złotych,
– Orange Free 159,90: 978,99 złotych,
– Orange Free 189,90: 839 złotych.

Dell Streak 7 w Orange Free na 24 miesiące:
– Orange Free 99,90: 499 złotych,
– Orange Free 129,90: 189 złotych,
– Orange Free 159,90: 1 złoty,
– Orange Free 189,90: 1 złoty.

Dodatkowo, oprócz wprowadzenia nowych tabletów do oferty, Orange postanowiło wyprzedać ostatnie sztuki starszych urządzeń. I tak, w salonach operatora można szukać Orange Tablet, Archosa w zestawie z HTC Desire oraz Samsunga Galaxy Tab 7″.

źródło

Komentarze

 • Kacper

  W T-Mobile oferta jest o wiele tańsza, Orange znowu się nie postarało.

 • mnietek

  i tak play i wszystkich za chwile wykasuje

 • jasiek8l

  Koszmarne ceny! To już lepiej kupić na wolnym rynku i nie przepłacać abonamentu…

 • kris

  Orange jest bezczelny w swoich ofertach, potrafi np. zaproponować abonament w którym telefon kosztuje w promocji drożej niż nowy na wolnym rynku! Sprawdźcie sobie ofertę zetafonu na 2 lub 3 lata i ceny telefonów, które są w kilku przypadkach wyższe o 100 i więcej złotych niż nówki salonowe sprzedawane z gwarancją na znanym portalu aukcyjnym.

 • Kacper

  To prawda, trzeba uważac. Na przykład HTC Desire Z w Euro-rtv-agd jest za 1299 (ostatnio był w promocji za 200zł mniej). Natomiast 1139zł trzeba zapłacić w Orange na abonament za 59zł.

  Sam mam Orange i nie narzekam, ale trzeba z głową wybierać oferty, nie tylko tej firmy, innych również.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona