Orange wprowadza do oferty trzy tablety, czwarty w drodze - Tabletowo.pl
Ważne

Orange wprowadza do oferty trzy tablety, czwarty w drodze

Tabletowo.pl Orange wprowadza do oferty trzy tablety, czwarty w drodze Nowości

Dotychczas tabletów internetowych w ofertach naszych krajowych operatorów było jak na lekarstwo, bo i w wolnej sprzedaży można ich było znaleźć niewiele. Na szczęście sytuacja zmienia się z miesiąca na miesiąc, czego dowodem było chociażby ostatnie wprowadzenie do oferty T-Mobile Motoroli Xoom, a obecnie kilku urządzeń do Orange.

Rzecznik Grupy TP poinformował, że do oferty pomarańczowego operatora zostały wprowadzone trzy tablety: Motorola Xoom, HTC Flyer oraz Dell Streak 7. Żeby tego było mało, niebawem planowane jest wprowadzenie także Samsunga Galaxy Tab 10.1 (którego sprzedaż w Europie została wstrzymana przez Apple, aczkolwiek nie w Polsce).

Tablety w Orange sprzedawane są z usługami Orange Free Set oraz Nowym Business Everywhere. Szczegóły dotyczące ofert biznesowych i cen znajdziecie na stronie internetowej Orange, natomiast dla klientów indywidualnych – poniżej.

HTC Flyer i Motoroli Xoom w Orange Free na 24 miesiące (są takie same):
– Orange Free 99,90: 1799 złotych,
– Orange Free 129,90: 1479 złotych,
– Orange Free 159,90: 978,99 złotych,
– Orange Free 189,90: 839 złotych.

Dell Streak 7 w Orange Free na 24 miesiące:
– Orange Free 99,90: 499 złotych,
– Orange Free 129,90: 189 złotych,
– Orange Free 159,90: 1 złoty,
– Orange Free 189,90: 1 złoty.

Tabletowo.pl Orange wprowadza do oferty trzy tablety, czwarty w drodze Nowości

Dodatkowo, oprócz wprowadzenia nowych tabletów do oferty, Orange postanowiło wyprzedać ostatnie sztuki starszych urządzeń. I tak, w salonach operatora można szukać Orange Tablet, Archosa w zestawie z HTC Desire oraz Samsunga Galaxy Tab 7″.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona