Ważne

Jak działa Google Chrome dla tabletów?

Wiedzieliśmy, że Google planuje sprawić, aby Chrome był bardziej przyjazny tabletom i ciężko pracuje nad zmianą jego wyglądu i funkcjonalności. Jeszcze w maju pojawiły się plotki o stworzeniu nie tylko kompatybilnej przeglądarki, lecz całego systemu operacyjnego mającego nosić nazwę Chromium lub Chrome OS, doszło nawet do jego testów na urządzeniu “Seaboard” wyposażonym w ekran dotykowy i typowo tabletowy układ Nividia Tegra 2. Pomimo tego, Google najprawdopodobniej ograniczy system Chrome wyłącznie do komputerów. Cóż, mamy Android Honeycomb, prawda? Jednak…

W sieci pojawił się film prezentujący ukryte dotąd funkcje przeglądarki Chrome. Wyraźnie widać na nim zmieniony interfejs charakteryzujący się większymi i bardziej przystępnymi dla obsługi palcem przyciskami i widżetami, a także nowymi ikonami i ulepszonym rozplanowaniem elementów.

Czas pokaże, czy przeglądarka Google Chrome zagości na tabletach. Chcielibyście tego?

źródło

Komentarze

  • Antoni

    Ja bym bardzo chciał, wersja tabletowa ma może 50% funkcjonalność w porównaniu z Widonws.

  • aaa

    Chciałbym zdecydowanie. Ale nie jako osobny system, tylko jako część Androida. Tak jak pisze Antoni, aktualna przeglądarka jest bardzo okrojona (stąd wszyscy używają alternatyw jak Dolphin) i nie ma wtyczek. Google powinno dodać do Androida Chrome z obsługą tych samych wtyczek, które obsługuje wersja desktopowa. Może w IceCream Sandwich coś z tym zrobią?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona