Chcesz kupić tablet? Omijaj Groupon - wcale nie jest taniej - Tabletowo.pl

Chcesz kupić tablet? Omijaj Groupon – wcale nie jest taniej

Tabletowo.pl Chcesz kupić tablet? Omijaj Groupon - wcale nie jest taniej Nowości

Tym razem moralizatorski tekst, z którego płynie jedno przesłanie: zanim kupisz coś na Grouponie, sprawdź w sieci czy oferowana cena jest naprawdę okazyjna i atrakcyjna.

Na temat zakupów grupowych powiedziano już wiele. Internauci wiedzą, że większość portali oferujących znacznie tańsze produkty czy usługi, często oszukuje swoich klientów. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Choćby urządzenie z naszego podwórka, czyli dzisiejsza oferta dla ludzi z całej Polski. Tablet AMLogic A9  – 519 zł zamiast 970 zł. Że przepraszam bardzo… ILE?!

Widząc ofertę prawie o połowę tańszą pewnie wielu osobom zaświeciły się oczy z radości i przez chwilę przemknęła myśl, by go kupić. Jednak ta chwila raczej nie trwała długo – przynajmniej dla osób, które rozsądnie podeszły do sprawy. Wystarczyło spojrzeć w google, gdzie znajdujemy sporo informacji, że tablet standardowo jest dostępny za mniej niż 500 złotych (choćby tutaj), a nie 970 zł, z których rzekomo został przeceniony… Tak to już niestety bywa, że część firm współpracujących z portalami oferującymi zakupy grupowe najpierw podwyższa ceny, by zaraz później fikcyjnie obniżyć je o połowę. Nie pochwalamy takich zachowań, stąd ten tekst…

Pamiętajcie o tym, że zanim kupicie coś na jednym z portali oferujących znacznie tańsze produkty czy usługi, najpierw warto sprawdzić czy faktycznie cena jest atrakcyjna.W tym przypadku cena powinna wynosić ok. 250 złotych… można się jednak cieszyć, że z oferty skorzystało (na chwilę obecną) jedynie 51 osób.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona