Pierwsza aktualizacja dla tabletu Toshiba Thrive - Tabletowo.pl
Ważne

Pierwsza aktualizacja dla tabletu Toshiba Thrive

Tabletowo.pl Pierwsza aktualizacja dla tabletu Toshiba Thrive Nowości Toshiba

Toshiba Thrive, tablet, który zawita do Polski już wkrótce, otrzymał aktualizację oprogramowania do wersji Google Android Honeycomb 3.1. Zauważyli to jego użytkownicy z krajów, w których urządzenie jest już dostępne. Do wniesionych zmian należy zaliczyć ulepszone wsparcie dla wielodotyku oraz kilka pomniejszych poprawek i usprawnień systemu.

Toshiba Thrive to jeden z najciekawszych modeli tego sezonu. Wyposażono go w duży, 10.1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 1GHz, pełnowymiarowy czytnik kart pamięci SD, port USB, diody powiadamiające, zaślepki złączy, gumowaną, antypoślizgową obudowę oraz wymienną baterię. Jak wynika z oficjalnej notatki prasowej, której najważniejsze fragmenty opublikowaliśmy w tym wpisie, tablet już wkrótce będzie można zakupić w naszym kraju. Jego cena oraz dokłada data dostępności nie jest znana, lecz podejrzewamy, że będzie ona konkurencyjna do rynkowej wartości modelu Apple iPad.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona