Ważne

Tablet Sony S2 w akcji

Sony to jeden z nielicznych producentów elektroniki, który przez bardzo długi czas nie miał w swoim portfolio żadnego tabletu internetowego. Sytuacja zmieniła się, kiedy dwa miesiące temu zaprezentowane zostały dwa rewolucyjne modele – S1 i S2. Oba urządzenia charakteryzują się mocną specyfikacją i bardzo nietypowym designem. Ich europejska premiera zapowiedziana została na wrzesień tego roku, lecz do tej pory kuszeni byliśmy jedynie teaserami publikowanymi przez Sony w internecie i nie mogliśmy zobaczyć S1 i S2 w akcji.

Dziennikarzom niemieckiego serwisu AndroidPit udało się spędzić kilka minut z modelem S2. Na załączonym filmie wideo wyraźnie widać, że urządzenie jest bardzo dopracowane i działa płynnie.

Przypomnijmy specyfikację tabletów Sony S1 i S2.
Pierwszy z nich, wyposażony w 9.4-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, kryje pod maską dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2 oraz oprogramowanie PlayStation Suite. Drugi, S2, to urządzenie typu clamshell, z dwoma 5.5-calowymi ekranami dotykowymi. Zarówno S1, jak i S2 pracują pod kontrolą najnowszej odsłony systemu Android, Honeycomb, mają wbudowane moduły 3G/4G oraz charakteryzują się niespotykanym designem i wyjątkową elegancją.

Najnowsze tablety Sony pojawią się na tegorocznych targach IFA w Berlinie w których my, dziennikarze Tabletowo, będziemy brać udział. Możecie być pewni, że przywieziemy mnóstwo materiału związanego z tymi niezwykle ciekawymi urządzeniami!

źródło

Komentarze

 • PoLi

  Bardzo dopracowane i działa płynnie?
  Widać na filmiku że ekran wcale czuły nie jest,a płynność typowa dla plastra miodu (bez szału)

  • aaa

   Po 5 sekundowym filmiku takie wnioski? Widzisz chyba co chcesz widzieć. :|

   • PoLi

    Podobnie jak autor newsa.

 • rayan17

  Nie tyle ze widzi to o chce lecz bardzo kocha sony:)

 • Charakterystyczzny dla plastra miodu “double dotyk”. To pisałem ja – Jarząbek, osoba, która zawiodła się na Sony za odinstalowanie linuxa, złe zabezpieczenia numerów kart kredytowych i kuriozalne funkcjonalności w ps3. I wiele innych, których już nie wymienię. Nie ufam Sony jako potencjalny klient.

 • Artur

  Dabl dotyk mnie połamał

 • szzelest

  Troszke się uśmiałem …”urządzenie działa bardzo płynnie ” Fakt , tablecik elegancko i płynnie … łamie się w pół ;)

 • Ricardo

  A mi się ten talet S2 bardzo podoba, sczególnie gdy z tego co czytałem możemy podzielić sobie ekrany na inne zadania albo wykorzystać w jakiś sposób dolny ekran (np. miniaturki zdjęć i duży podgląd na dużym). Nie wiem co się czepiacie płynności skoro działa tak jak standardowe tablety na androidzie czyli szybko.

 • leo

  Cena teraz jest jeszcze niższa w VOBIS 1500 zł !!!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona